Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pada vam v zime kufor na hlavu?


durino81

Recommended Posts

Pada vam v zime kufor (5. dvere) na hlavu? Predpokladam, ze na starsich autach je to dost casty problem. A nielen u Peugeotov. Inspiroval ma odkaz

a tak som si vcera isiel kupit vzpery na moju P309, novy model. Nekupoval som vsak original, ale na feliciu. Je o cca 3cm kratsia, ako bol original. Cena 338Sk za kus. Prehodene na nove za 3 min. A kufor mi na hlavu nepada.:roker Neotvara sa sice uz tak vysoko, ako predtym, ale je to v pohode.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm.... so starsou 309 som mal davno rovnake problemy...

Nechcem ti brat idealy, ale prave z Felicie by som tie vzpery urcite nemenil :D...

Na Felicii sa totiz tie vzpery kazia 2x do roka :D

Ja som kupoval normalne pre Peugeot (ale nie v autorizovanom servise :) ) a tie drzali par rokov... a potom som auto predal.. ale drzali furt :super

A cena bola okolo 1500 za par :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja je tam mam uz asi 3/4 roku a uz slabnou ale je fakt ze to vyjde levneji, precjen kdyz si clovek vydeli 1500/350 tak mu vyjde ze feldovy za tu cenu vydrzi 2az 3 roky a nezvedá se to tak vysoko takze si myslim, ze pokud clovek nechce mit starosti tak je lepsí koupit delsí.

nebo najdete typ kde sou ty delsí a daj se sehnat levnejc.

spis jestli mate nekdo zkusenosti s temahle vzperama na prední kapotu chtel bych si to predelat tak schanim zkusenosti jeden popis prestavby je na www.309er.de ale je v němčině ale z obrazku lze neco malo vycist.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mi to padá, jen když je hodně velký teplo, tak to udrží. tam je to trochu nedořešený. je tam hodně velká páka a ta to nepobere, když jsou tlumiče postarší. když jsem je vyndal, tak mi to nešlo ani zamáčknout, jak drželi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobny problem som riešil a aj vyriešil na LADE kombi. tiez zacali padat zadne dvere, inak ?azké ako šlak, zasiel som na vrakáč a zobral si zadarmo vzpery z oltcita. Boli trochu dlhsie tak som nad tym trocha podumal a vysledok - drzia este vysie ako stare:super teda drzali dokym som to auto nerozbil:( no a uz mam 406

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...