Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 po startu strasne kouri


Návštěvník

Recommended Posts

Zdravim .Nevim co se stalo. Po startu 406 silne zacala kourit , zvuk motoru byl divnej jako by sel napravidelne trasl se jak sulc .Chipnul .Docela me to vydesilo takze jsem znova nastartoval a po chvilce vse ok .Z vyfuku normal nikde nic nesviti zadny kontrolky ,vsechno se tvari normalne .Dokaze mi nekdo poradit .Rano jsem tankoval plnou u Shelllu.to je vse . Dekuju  vin VF38BLFXE80548855

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Jakou barvu měl ten "kouř" (bílý, černý)

2. Pokud se to bude opakovat, tak dej ruku k výfuku - pokud bude mokrá, tak je to jen pára a tedy s největší pravděpodobností jde jen o kondenzát ( v zimě nic divného )

To tedy v případě, který popisuješ - běh motoru se po chvíli srovnal do normálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upresnuji , kour byl tmave modry a silne zapachal olejem .Jak jsem jiz predeslal nikde zadna porucha , po nastartovani a odjetejch dalsich 300 km zadna zmena , teda je to v normalu Z vyfukku jde pouze para .Trosku me to vrtalo hlavou a tak jsem se zkousel ptat , nekdo tvrdi ze se to stava nedokazal odpovedet proc .Dasli mi rekl ze se mam pripravit na vymenu motoru pokud se to bude opakovat , zrejme udajne doslo k zaseknuti pistniho krozuzku v drazce a netesnil , tudiz se dostal olej do spalovaci casti proto ten kour .No vzhledem k tomu co jsem vyidel se me zda tohle asi ta mozna varianta . no jestli je to na motor tak to bude teda fakt super .

Dekuji za kazdou odpoved , cim vic nazoru tim lepe .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná to jen nasálo olejové zplodiny z hadice klikové skříně, ta hadice má tendenci se v chladu ucpat a pak ty benzíny nasají olejový bordel z té hadice--nahrává tomu ten nepravidelný chod a tím pádem třesení motoru :myslim

 

zkus ji pročistit technickým benzínem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...