Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ráda ohledně motoru


Lamara

Recommended Posts

Už jen podle popisu na stránkách autobazaru bych řekl, že to budou nějací správní :D  Češi.

 

Ukázka 1: Výtejte na stránkách autobazaru. Jsme ze již řadu let.

 

Ukázka 2: Naše nabýdka automobilů je zde.

Upraveno uživatelem Laďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, jestli to byly/ jsou motory 16V nebo 8 V. Měli jsme v Partneru, najel 450 t, pak jsme ho prodali. Prý asi v 550 měnili kroužky. Slabý nebyl, VIN tu nemám.

Mám 1,4 v 1007, (ve VIN je ...KMKFVC...), je slabý, ale jede.

 

No, když už jsi koupil, tak jezdi. Propadák to není, a jestli jede a kolik žere, to vidíš sám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono tých 307čiek s 1,4 l benzínovým motorom bolo asi veľmi málo takže sa nečuduj, že nikto neodpovedá, ale ak môžem pridám svoj názor na základe mojej skúsennosti s 1,6 litrom, spoľahlivosť by mala byť vysoká (je to s malými vylepšeniami dlhoročne overený motor) a jeho čaro je aj v tom, že oproti dieslom tam v podstate nie sú drahé diely, ktoré treba po určitom čase riešiť , najväčší problém je v hmotnosti 307čky, staršie modely boli o dosť ľahšie a s týmto sa už podľa mňa tento motor trápi, možno aj práve preto sa ich vyrobilo tak málo s týmto motorom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ptám se pac mě to zajímavá má.je to rv 2004 a nepřipadá mi ze hodně žere.průměr mám 8l podle pc ale zase koupil jsem ho za 35.pac je poskraban někdo řešil pojistku najeto

133 jinak jako nové zachovalý vůz...jen pár věcí asi nejde jak by mělo třeba automaticke sviceni podrzim packu pipne to na displeji se ukáže activovano ale pořád musím zapínat světla ručně.coz nechapu. Jinak spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

páčky se daj částečně opravit houbičkou na utírání nádobí :D Vypadá to sice hodně komicky, ale páčky mi vesměs funguje... 

Prostě kolem páčky narvi tu klasickou houbičku - http://www.vt-votrubec.cz/pic_zbozi/1023.jpg a páčka bude fungovat normálně. Pokud máš teda problém s blinkrama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvětlení k páčkám:

- podržím tlačítko = tím zapneš (a vypneš) automatické čidlo rozsvěcení. Pak to funguje tak, že:

       a) když máš aktivované denní svícení, tak čidlo jen zapíná podsvětlení budíků

       b) když nemáš aktivované denní svícení, tak čidlo zapíná světla a podsvícení

- denní svícení = musí se aktivovat na diagnostice, jinak to nejde

- páčky zlobí - viz vysvětlení v mém podpisu, jsou dva druhy a mají rozdílné závady. U závady č.1 to poznáš tak, že světla nebo blinkry reagují když pohybuješ koncem páčky ale neotočíš = špatný kontakt

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda 1,4 a osm litrů na 100? Máme 1,6 a dlouhodobá průměrná spotřeba je 7,2 - jezdíme 90% město

Sice píši o jiném motoru, ale 1,6 nemá špatné studené starty. To s tou těžkou nohou taky nechápu. Tak se nauč řídit s citem a sundej z nohou ty kanady. Zase příspěvek, kde autor spíše než o motoru, píše, že nemá cit v nohou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...