Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 bodykit


Fx

Recommended Posts

Ty zadní lampy jsem kdysi dávno našel na nějakým anglickým webu.Měli tam lampy v podobným štýlu snad na všechny modely pažoutů.Jen na 106 jich tam bylo asi šest,ale žádnej chrom,jen takový v tom kouřovým štýlu..:) Zkusím se doma podívat po adrese a kdyby to někoho ještě zajímalo,tak mu to zkusím poslat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rybízek106

Ty zadní lampy jsem kdysi dávno našel na nějakým anglickým webu.Měli tam lampy v podobným štýlu snad na všechny modely pažoutů.Jen na 106 jich tam bylo asi šest,ale žádnej chrom,jen takový v tom kouřovým štýlu..:) Zkusím se doma podívat po adrese a kdyby to někoho ještě zajímalo,tak mu to zkusím poslat...

Jo muzes poslat co se tyce 106tky beru vse... no jinak na 106tky toho je celkem pomalu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: michal 206

...tak tak, spodni nabehova hrana narazniku sice navazuje na prahy, ale celkove mi k tomu autu nejde...

u vsech techto novych aut mi chybi maska!

snaha delat ze 406 407 mi prijde zvracena!!!

jedina poradna uprava je TAXI :D

Napadlo mě to samé :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rybízek106

Ty zadní lampy jsem kdysi dávno našel na nějakým anglickým webu.Měli tam lampy v podobným štýlu snad na všechny modely pažoutů.Jen na 106 jich tam bylo asi šest,ale žádnej chrom,jen takový v tom kouřovým štýlu..:) Zkusím se doma podívat po adrese a kdyby to někoho ještě zajímalo,tak mu to zkusím poslat...

Taky mi to můžeš poslat budu rád. Moc dík :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

me se libi tyhle svetla :

4.jpg

:D proto jsem si je taky koupil :D Ale jinak styl novych masek jako je u 407 u peugeotu me moc neoslovil, myslim ze starsi pojeti bylo hezci, ale kdo vic treba si casem zvyknu :D

Ty jsou moc pěkný :super :super :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...