Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

je to radar?


Pe.Tr

Recommended Posts

Do Prahy to měří bezpečně. A rozdílné max. rychlosti jsou tam z prostého důvodu. Směrem do Prahy je 80 protože jedeš  v " bezprostřední " blízkosti té stavby a ze stavby tam vyjíždí technika. Směrem z Prahy je 100 a jen v místech kde je potřeba je 80 takže a ta je u výjezdu z té pumpy a před sjezdem Jirny jestli se nepletu.   Ale fakt jsem tam nenašel kamery které by měřili konec od Prahy. Na tom sloupu na začátku do Prahy sice jsou dvě " okem " na přijíždějící auta a dvě na zádě těch aut ale nepřijde mi že by dokázali " vidět "  na auta přijíždějící od Prahy. 

A když už jsme u té D11 tak pozor nedá se najet od D10 ani z Chlumecké a od CČM. Musí se jet na nájezd  Běchovice a tam se přes nájezd otočit a pak najet na D11 od Běchovic.  Asi aby lidi moc nezmatkovali tak na Černém Mostě od metra není jediná cedule a až pak jen přeškrtané nápisy na tom portále přes silnici a malá oranžová návěst HK rovně směr Běchovice.  Vaze to sice namaloval jako uzavřené ale všimnul jsem si pozdě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr no spíš sem myslel jak by tam tu průměrnou rychlost úředníci dopocitavali...cedule tam jsou přenosný...může je někdo šoupnout...A je to takový vachrlaty na prokazování...

Kamery od prahy jsou na sloupu co zacina měření do prahy..podle mě na auta vidí...

Jo je to tam opět pěkně znaceny...nechci vidět kam budou kolony v sobotu...stačilo je vidět v pondělí v jednu...ceka mě znova cesta do hk...tak asi poletim nebo pojedu kanalama 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle by mě taky zajímalo, jestli to měří tak bude mít Praha sakra peněz (pokud to spadá pod magistrát), jelikož v levém je furt vláček který jede 90 až 100 (směrem do Prahy) :D A obávám se že taky budu dotovat, taky jsem se jednou v tom rychlejším vláčku zapomněl :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky pravda :D Každopádně otázka jestli už vybírají :P Co jsem četl, tak řekli že to spustí ale nebudou zatím vybírat.. O přechodu do ostrého provozu jsem nikde nečetl.. Tohle bylo asi dva nebo tři roky zpátky na D1 (už nevím přesně kde) kdy několik měsíců bežel radar, ale přestupky se neřešily.. Až po nějaké době to začli reálně vybírat :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha...No psali že to dělají kvůli bezpečnosti..tak třeba vybírat nebudou...ale..víme jak je to prima když se do městské kasy najednou privali  x milionů, které je potřeba patřičně přesměrovat 😂

Tak držím palec ať nic nepřijde...já v to taky pevně doufam😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vena garážmistr napsal:

A když už jsme u té D11 tak pozor nedá se najet od D10 ani z Chlumecké a od CČM. Musí se jet na nájezd  Běchovice a tam se přes nájezd otočit a pak najet na D11 od Běchovic.  Asi aby lidi moc nezmatkovali tak na Černém Mostě od metra není jediná cedule a až pak jen přeškrtané nápisy na tom portále přes silnici a malá oranžová návěst HK rovně směr Běchovice.  Vaze to sice namaloval jako uzavřené ale všimnul jsem si pozdě. 

to tam je uz tak urcite pul roku blesku :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě půl roku to tam není. Minulí týden jsem tam tudy jel dvakrát a najížděl jsem tak jak jsem zvyklí. Od začátku co je to svedené do toho pásu od Prahy se nedá najet přímo z CČM ale najet rampou z Chlumecké nebo D10 šlo teď tě to nažene dolů k CČM k Ikee. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...