Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

je to radar?


Pe.Tr

Recommended Posts

Jo jo radar s foto to je, taky mi blejsknul, když byl namontovany asi 2 dny a kolegu z prace o týden déle. Nic nám nepřišlo. Je to pod město, zjišťoval to jeho syn co je v Praze u polišů. A teď další kolega dostal z Mladých Buků obsilku za 2500. Na 50 fičel skoro 100. A tyhle jsou bez bodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krtek mě když tak opravý, tyhle fotky jsou bez bodu protože úřad tě obesílá jako majitele vozu a žádá zaplacení oddieho slovy "odpustku" a nezajímá ho kdo auto řídil, protože v první výzvě bývá složenka nebo pokyny k platbě čímž se vykoupíš aniž by jsi musel na úřad. V okamžiku kdy nebudeš reagovat na první výzvu tak se musíš dostavit k řešení na úřad a tam už je bude zajímat kdo auto řídil a v okamžiku kdy ztotožní řidiče tak je jasné že budou lítat nejen peníze ale i body.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tento radar po prvni pokute za 500 za 62 km/h, si uz davam v aute bacha. A na motorce jim tam vzdy proficim neco pres kilo (kdyz je volno a nikde nikdo) a ukazu jim, ze jsou jednicky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s těma odpustkama to bude teď zajímavý.... já mám takovej pocit, že to bylo zavedeno hlavně z toho důvodu, že odbory nestíhali projednat do roka přestupky a tak to prostě radši místo řešení poslali za třeba 600 a lidi zaplatěj radši bez bodů a je klid, tím pádem oni něco vyinkasoli a zároveň měli splněno, že to sithli... teď když jsou 2 roky na projednání, tak aby se to zase nevrátilo zpátky a neřešilo se to rovnou na odboru, ale to je spíše můj postřeh ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...