Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neoriginální rádio do P307


x.line

Recommended Posts

no originál anténa má zkrátka konektor, který se zapichuje na vystouplý  konektor na rádiu, ale na novém rádiu je konektor zahloubený.

Asi si měl na mysli toto, že?

http://www.gme.cz/redukce-pro-autoradio-antenni-iso-zdirka-redukce-p814-030

 

Ano, rádio mám neoriginál Philips CE133(bohužel teď nemám u sebe manuál), ale ze zkušeností z minulých rádií býval jeden kabel stále pod napětím, co udržel paměť rádia a jeden napájecí pro rádio, který když se vyndal klíček, tak zhaslo.

Upraveno uživatelem x.line
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem prohodil 4 za 7 kdy to opravdu dle manuálu bylo obráceně, ale bohužel rádio stále aktivní i po vypnutí motoru a vyndani klíčků. Je možné, že rádio tuto funkci nepodporovalo? Tomu se mi nechce skoro věřit.

Edit. Tak se vypíná, ale asi až po minutě, ale zapíná se hned po odemknutí.

Edit2. Zjistil jsem že cca tu minutu po vyndani klíčků se rádio vypne ale jakmile následně zamknu, opět se na tu minutu probudí a pak opět usne.

Upraveno uživatelem x.line
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto je ovladane zbernicou , ktora dava poveli v spravnom case...napajanie jednotiek je

ale vypinane oneskorene...1,2,5,12 min  a eco mod....

cize, ak mas radio bez origo zbernici , je ovladene uz len napajanym a mas to spravne...inac to nebude

mne sa na tom paci...pride povel DO otvorit...radio hra.....vypne sa motor , aby nevrcal a radio sa da este minutu dopocuvat

ked sa aj hned DO zamkne je to v pohode....ked sa vyklada nakup ,tak sa zas zapne a naisto vypne...

zvyknes si...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...