Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdy


1peter

Recommended Posts

Zdravím všechny,  četl jsem vzkazy níže, a také řeším brzdy. Jako začátečník opravář, jsem vyměnil jenom brzdové destičky, a kotouče nechal staré ojeté . Při jízdě cca od 30km/h., slyším od kol zvuky jako když jede parní lokomotiva = je to i ve volantu = lehké tlučení, bouchání,,,,, :-((.  Poradíte někdo, jak dlouho budou zvuky trvat,,,a co by to mohlo být....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuji za rady k brzdám....pořád nad tím přemýšlím, a nakonec mě napadlo........že hučení a vibrace jdou sice  od brzd a kotoučů, které se dělali nedávno,,,,,,, ale nemohlo by to být ložisko, na pravé přední straně, u krajnice silnice je dost soli, prachu a tak může být ložisko K. O......???. Auto od PP při jízdě vibruje, hučí, je to cítit ve volantu......   Co si myslíte o tom ložisku... ? ( osm let staré auto)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ložisko vyzkoušej tak, že zvedneš auto zatočíš kolem a nesmí se ozývat škrábání nebo chrastění, taky zkus vůli páčením do stran. Ale jak ti píše Ozzy 56, budeš si to asi muset zopakovat a to i s výměnou kotoučů. Ony ty staré desky byly nějak zajeté a zřejmě to teď bere okrajem za vyjetou hranu na kotouči. Stejně to bude sjeté pod normu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...