Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palubní deska padaj ručičky


Hofmister

Recommended Posts

Zdravím.Už se mi to stalo před 3 týdny a dnes znovu.Při jízdě mi zničeho nic spadli všechny ručičky ukazovatele na palubovce rozsvítili se všechny výstražné kontrolky i osvětlení palubovky ztmavlo trvaloto cca 5 vteřin a pak se vše vrátilo do normálu auto jelo celou dobu v pohodě.Dojel sem domu Vypnul světla otočil klíč a když sem ho už chtěl vytáhnout tak se sama rozsvítila světla i zelená kontrolka že svítěj přitom byla vypnutá.Nevíte co to muže být za problém? Díky  206sw 1,4hdi  2003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podobny problem som mal aj ja,tiez sa mi parkrat stalo  ze za jazdy padli budiky. Az jedno rano som nastartoval,vsatko sa zdalo ok az nakoniec padli budiky dole a uz sa nedvyhli,zaroven prestalo ist radio,stahovanie okien,ale inac motor bezal v poriadku. Po niekolko tyzdnovom patrani sme prisli nato ze  cely ten problem robia budiky,po ich odpojeni vsetko fungovalo. Nakoniec ma cakala vymena budikov. Skus odpojit budiky ci ten problem zmizne. Tolko ti viem poradit ja,lebo som mal podobny problem,ale nevravym ze to musi byt aj tvoj,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Zdravím. Mám podobný problém a nevím na co se už zaměřit. U bráchovi 206 náhodně padají všechny rafičky, zhasínají kontrolky i podsvícení včetně ovládání klimatizace. Po chvilce to naskočí ale na displeji začnou skákat chybové hlášky např. ABS, airbag. Na co bych se měl zaměřit? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...