Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot Partner Ranch 1,9 66kW


patagonia

Recommended Posts

Zdravím...

potřebuji dobrou radu. Zdědil jsem Peugeot Partner Ranch 1.9 D, 66kW,rv 2003. Před pár dny jsem potřeboval auto převézt,ale auto nechce nastartovat-vůbec se ani neroztočí startér.

Ve chvíli kdy jsem chtěl nastartovat,tak to točilo a skoro chytilo,ale z ničeho nic přestalo a od té doby už jen při otočení klíčku v zapalování cvaká zřejmě relé pod přístrojovkou v pojistkové skříňce (modul SIEMENS), pojistky jsou v pořádku, kabely všechny zapojené, baterie nová.

Ještě pár dní před tímto mi palubní počítač hlásil slabou baterii v klíči. Nepředpokládám, že by to s tím mělo souvislost. Nebo je snad na tom závislý imobiliser?

 

Předem díky za rady.

Upraveno uživatelem patagonia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepředpokládám, že by to s tím mělo souvislost, Ještě pár dní před tímto mi palubní počítač hlásil slabou baterii v klíči

 

 

----už si tu baterii změřil,kolik dává a kolik má.???

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterii v klíči jsem ještě neměnil. Koupím až dnes.

Někde jsem četl, že ten pojistkový modul je náchylný k závadám kvůli vlhkosti,ale že je opravitelný.

 

Je mi to divný, s takovou závadou jsem se ještě u žádného svého auta nesetkal. Navíc jsem to zkoušel startovat servisním klíčem, který nemá dálku,ale má jen čip imobiliseru.

 

Ale teď když nad tím přemýšlím,tak by tam mohl být někde zkrat. Když jsem přicházel jednou k autu,tak se samo odemklo,ale nemám bezklíčové odemykání :-))), klíč jsem ani neměl v ruce. a včera při kontrole pojistek začaly sami stírat stěrače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám rok 2004 a všechno o čem mluvíš je součástí modulu pod volantem - jsou tam páčky, přijímač dálkového zamykání i připojení cívky immobilizéru. A dál do řídící jednotky už to jde po digitální lince. Tedy chybu bych hledal tam. Já to měl venku kvůli zapínání světel. Jinak celej tenhle blok stojí nový cca 15-18 tisíc dle typu. K vyndání je třeba narovnat kola, vyndat airbag, sundat volant...

Ono to auto už není dělané pojistka>spínač>stěrače, ale spínač>digitální komunikace s ŘJ>výstupní relé ŘJ>stěrače.

 

A nebo druhá možnost - v autě ti straší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...