Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prestal chytat p205 1,8d


brko

Recommended Posts

Co to jen muze byt?Do ted chytal vzdy na otocku i kdyz bylo -7 a ted z niceho nic musim tocit a tocit nez to nejak chytne,ale pripadam si jak v avii,nechapu to,zhavicky nove,nafta asi nepada,zkousel sem pred startem natlacit na naftovem filtru tym knoflikem,a ventily ty se chystam delat ale ze by z niceho nic?Ted to chyta spatne i pri 0.Ale jak chytne tak treba kdyz to hned vypnu tak za 2h chytne jak driv na otocku.S dieselem nemam moc zkusenosti poradte pls.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobnýho jsem měl taky, byly to žhavky. Když je máš nový, teda by měly fungovat (možná proměřit jestli na ně jde dostatek proudu ..)

Nemáš zacpanej palivovej filtr? Vůle na ventilech se rázem nězmění ... taky se na ně chystám, tento víkend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem měl tento problém. Vyměnil jsem totálně zahumusenej naftovej filtr a změřil žhavky měřákem. Tři byly OK a jedna ukazovala 2,9kohmů, tak byla jasná. Výměna pouze jedné a teď to chytá bez problémů i když bylo -6,5°C.

Před tím problém kolem nuly, blbě autíčko chytalo, když chytlo, tak pěkná dýmovnice z nespálené nafty. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo poradne zasranej naftovej filtr by bylo poznat pri zatezi napr do kopce ze by jsi pridal a ono by se to \"zakuckalo\".

Ale vzhledem k tomu ze naftovej filtr neni problem vymontovat tak bych ho vyndal a min zkontroloval nebo rovnou vymenil zas tak draho to nevyjde. A pak se taky hned koukni na vzduchovej filtr. A pak hura na vule na ventilech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...