Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přístup do SERVICE BOXU


m.felix

Recommended Posts

Taky mi to už asi 3 týdny nejde. Firefox hlásí "kontaktujte administrátora" a Chrom "nesprávné heslo". Zkusil jsem vygenerovat nové heslo a nepomohlo to.

Psalo mi to to samé. Stačilo po neúspěšném přihlášení zmačknout F5 a byl jsem tam.  :myslim

 

edit: Hmmm, tak ale blbne to pořád. F5 při druhém přihlášení pomohla asi na pátý pokus  :roll

Upraveno uživatelem stafflik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Doplním informaci o kontaktování servisní podpory:

- Poslat na e-mailovou adresu  public.servicebox@peugeot.com  žádost o prověření vašeho účtu.

 - Pokud má někdo zájem, zde je můj text: 

 

Dear,

 

I cannot login to http://public.servicebox.peugeot.com/ with my account  "XXX". I check it home and work (Different ISPs) and the same situation. My OS is Windows 10 and browers are Google Chrome and Microsoft Edge. 

 

Can you help me with login?

 

Thank you for your help, 

 

 

- za XXX doplňte své číslo účtu (příklad  AP12345678)

 

- odešlete a počkejte na vyjádření. Z podpory reagovali do druhého dne.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Díky. Zkusím tu podporu. Občas sem bez tý dokumentace jak bez ruky. Zkoušel jsem i nový účet ale na konci registrace podobná chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Mam dotaz, po delší době kliknu na Servicebox a stranky jsou přepracovaný. Ale nejde se mi přihlásit se správnými udaji, řešil někdo něco podobnýho?

Po kliknutí na zapomenuté heslo a vyplnění mailu se po odeslání nic neděje, mail mi nepřišel.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Pug je to prepracovany nastesti Chrome si pamatoval pristupove udaje jen jsem si po nalogovani musel zas prepnout jazyk na cestinu, odlogovat a nalogovat se. Ale stejne toho mam pulku francouzsky furt. Jo a nejak se zas slozite proklikavam k cene zbozi v kosiku (zjisteni kolik co stoji OEM). Jak to delate vy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, StibTo napsal:

Jo a nejak se zas slozite proklikavam k cene zbozi v kosiku (zjisteni kolik co stoji OEM). Jak to delate vy ?

Já si házím čísla hned do Kelly. Oni slevy na OEM díly nedávají, tak to ukáže hned cenu jako servicebox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

nedaří se mi přihlásit do serviceboxu.Dal jsem si vygenerovat nové heslo a přesto mi to píše :

"Your country is not configured,please contact your administrator(servicebox-contact@mpsa.com)".

Přitom v práci(asi jiná IP:myslim ) to normálně funguje.Mohu poprosit co s tím ?

Díky

servicebox.docx

Upraveno uživatelem pajik999
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se tvůj poskytovatel internetu tváří navenek, že jsi třeba z Ugandy a odtamtud se přihlašovat do SB nemůžeš :D Zkus se přihlásit z MT. Nejdřív přes mobilní data, a pak až budeš na domácí wifi. Schválně, jestli to půjde :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...