Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Super cena kužele


Guest ZILA

Recommended Posts

Fx - správná připomínka, tyhle kužele jsem objevil už před rokem u jedné firmy v Mělníce (tehdy za 39, - Kč/ks), ale nakonec jsme vyhodnotili, že jsou pro naše potřeby příliš malé. Takže se nakonec vyrobily kužele naše speciální, které se samozřejmě mohou využít na kterémkoli weekendovém srazu - momentálně jsou uloženy u Johna.

[upravil dne 1-12-05 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Fx - správná připomínka, tyhle kužele jsem objevil už před rokem u jedné firmy v Mělníce (tehdy za 39, - Kč/ks), ale nakonec jsme vyhodnotili, že jsou pro naše potřeby příliš malé. Takže se nakonec vyrobily kužele naše speciální, které se samozřejmě mohou využít na kterémkoli weekendovém srazu - momentálně jsou uloženy u Johna.

[upravil dne 1-12-05 Medvěd]

Buď to v Mělníku (u Neratovic a ještě jeden je na Sázavě) nebo v Mělnici (nedaleko Horšovský Týn). Nebo se pletu? :myslim

No a když byli pro naše potřeby moc malé, tak se jich mělo vzít víc a postavili by se na sebe... :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Fx - správná připomínka, tyhle kužele jsem objevil už před rokem u jedné firmy v Mělníce (tehdy za 39, - Kč/ks), ale nakonec jsme vyhodnotili, že jsou pro naše potřeby příliš malé. Takže se nakonec vyrobily kužele naše speciální, které se samozřejmě mohou využít na kterémkoli weekendovém srazu - momentálně jsou uloženy u Johna.

Já si osobně myslím, že 37 cm je dostačující velikost. Ty co má u sebe John jsou pravda móóóóc dobrý, ale na středisková místa (Frýdek Místek, Brno,......) mohli pořídit z klubových peněz. :myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladis

Trochu odbočím ...

Ví někdo kde se nachází ta dráha na které jezdí?

Myslíš tu dráhu z toho videa? To je kousek od Plzně, letiště v Plešnicích (kousek od Hracholusk) a na tom videu jsem já...

[upravil dne 2.12.05 Fx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...