Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Krásná ukázka, proč zásadně nechodit do AAA


-=Michal=-

Recommended Posts

Taky mame v praci zkusenosti s Ackama...Koupili jsme tam loni dodavku Opel Movano 2.8 Tdi...nepocitam poruchy behem te doby (bylo jich dost),ale ted nam prestalo fungovat turbo.Dali jsme auto do servisu objednali nam turbo a ejhle ono tam nepasovalo,objednalo se jiny turbo a ono tam taky nepasovalo :o Ten servisak uz z toho byl uplne vedle a pak se zjistilo ze V nasem Opelovi je motor z Renaultu Master...by me zajimalo jestli to v Ackach nepoznali anebo doufali ze to nepozname my :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No po přečtení celého tohoto tématu musím dát za pravdu Michalovi, že pro inspiraci je dobře, že toto téma trochu oprášil. Ale musím se Vám přiznat, asi před půl rokem jsem prodával passata b2 a potřeboval jsem rychle prachy a tak jsem tam přece jen zavolal. Říkal jsem si, že za zkoušku nic nedám a ... - chyba. Nejen že mi do telefonu naslibovali hory - doly, ale také se mi slečna 99% zaručila, že když přijedu, určitě mi ho vykoupí. Jo po příjezdu mi téměř nadali, že jsem to \"nenavoňal\" a nad mým argumentem, že to chci čestně prodat v tom stavu, v jakém to skutečně je se pán v kravatě jen ušklíbl. No nabídli mi polovičku toho co do telefonu a to ještě jen na protiúčet. Pak mě vnucovali prohlídku jejich vozového parku se slovy určitě si vyberete. Prošel jsem se, ale protože jsem měl už vyhlídnutého p309 na internetu, nic jsem ani nesháněl. Nakonec jsem musel být skoro sprostej, aby mě nechali odjet a můžu říct - NIKDY VÍCE !!! ani prodat, ani koupit! Přestal jsem být líný a podal si inzerát na internetu a zájemci mi málem utrhli ruce - do týdne byl pryč a to jen proto, že jsem ho držel prvnímu zájemci, který si pro něj přijel vlakem přes půl republiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vojta309

No po přečtení celého tohoto tématu musím dát za pravdu Michalovi, že pro inspiraci je dobře, že toto téma trochu oprášil. Ale musím se Vám přiznat, asi před půl rokem jsem prodával passata b2 a potřeboval jsem rychle prachy a tak jsem tam přece jen zavolal. Říkal jsem si, že za zkoušku nic nedám a ... - chyba. Nejen že mi do telefonu naslibovali hory - doly, ale také se mi slečna 99% zaručila, že když přijedu, určitě mi ho vykoupí. Jo po příjezdu mi téměř nadali, že jsem to \"nenavoňal\" a nad mým argumentem, že to chci čestně prodat v tom stavu, v jakém to skutečně je se pán v kravatě jen ušklíbl. No nabídli mi polovičku toho co do telefonu a to ještě jen na protiúčet. Pak mě vnucovali prohlídku jejich vozového parku se slovy určitě si vyberete. Prošel jsem se, ale protože jsem měl už vyhlídnutého p309 na internetu, nic jsem ani nesháněl. Nakonec jsem musel být skoro sprostej, aby mě nechali odjet a můžu říct - NIKDY VÍCE !!! ani prodat, ani koupit! Přestal jsem být líný a podal si inzerát na internetu a zájemci mi málem utrhli ruce - do týdne byl pryč a to jen proto, že jsem ho držel prvnímu zájemci, který si pro něj přijel vlakem přes půl republiky.

Jsou to obchodníci a tvrdě prosazují svoji koncepci. Je jen na tobě, jakou cenu dokážeš vyjednat. Díky jejich koncepci slušně vydělávají a dokážou se prosadit i na západě. Ps: táta měl s nimi také špatnou zkušenost, když si nenechal zkontrolovat auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, tak nějak. Ostatně Anthony Denny hned po svém příchodu do ČR řekl naprosto jasně a na kameru, že zákony nestanovují, zda se má jednat v jejich rámci nebo na jejich hraně. V jeho rodné Austráii by mu za takové kecy narvali do pr*ele klokana, tady si to může dovolit. A moc dobře to ví - nepodniká tu naslepo. Než sem přišel, nechal si zcela jistě zpracovat detailní průzkum, kam se tu dá zajít.

Ono je to s AAA asi takto: čím větší firma, tím větší a víc viditelné průsery. Možná nejsou o moc horší, než malý český póvl - jen jsou víc vidět. Jenom si myslím, že takových týpků máme až moc na to, abychom je importovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Původně zaslal: Vojta309

No po přečtení celého tohoto tématu musím dát za pravdu Michalovi, že pro inspiraci je dobře, že toto téma trochu oprášil. Ale musím se Vám přiznat, asi před půl rokem jsem prodával passata b2 a potřeboval jsem rychle prachy a tak jsem tam přece jen zavolal. Říkal jsem si, že za zkoušku nic nedám a ... - chyba. Nejen že mi do telefonu naslibovali hory - doly, ale také se mi slečna 99% zaručila, že když přijedu, určitě mi ho vykoupí. Jo po příjezdu mi téměř nadali, že jsem to \"nenavoňal\" a nad mým argumentem, že to chci čestně prodat v tom stavu, v jakém to skutečně je se pán v kravatě jen ušklíbl. No nabídli mi polovičku toho co do telefonu a to ještě jen na protiúčet. Pak mě vnucovali prohlídku jejich vozového parku se slovy určitě si vyberete. Prošel jsem se, ale protože jsem měl už vyhlídnutého p309 na internetu, nic jsem ani nesháněl. Nakonec jsem musel být skoro sprostej, aby mě nechali odjet a můžu říct - NIKDY VÍCE !!! ani prodat, ani koupit! Přestal jsem být líný a podal si inzerát na internetu a zájemci mi málem utrhli ruce - do týdne byl pryč a to jen proto, že jsem ho držel prvnímu zájemci, který si pro něj přijel vlakem přes půl republiky.

Jsou to obchodníci a tvrdě prosazují svoji koncepci. Je jen na tobě, jakou cenu dokážeš vyjednat. Díky jejich koncepci slušně vydělávají a dokážou se prosadit i na západě. Ps: táta měl s nimi také špatnou zkušenost, když si nenechal zkontrolovat auto.

Existuje něco, čemu se říká \"etika a fair play v podnikání\". Možná právě proto jsem se v ČR na podnikání (jako hlavní výdělečnou činnost) nikdy nedal, protože nedokážu být dostatečně dobrá svi*e a z ostatníma svi*ma v ranku bych nedokázal komunikovat. Zmíněnou zásadu \"etika a fair play v podnikání\" bych zcela jistě dodržoval - čímž bych velmi rychle zbankrotoval (zejména extrémně rychle v ČR).

AAA jsou krásným příkladem jak efektivně zneužívat legislativní chaos a blbost národa v zemi, kde nikomu nic za jeho \"grázlovství\" nehrozí.

BTW : Viděli jste někdo nedávno Občanskýho joudu jak ten Tiskový mluvčí Siemensu bulšitoval zákazníka s tím mobilem odolným vůči \"povětrnostním vlivům\" ? To byla tak nádherná ukázka toho co si i tak velká firma jako je Siemens v tomhle státě může dovolit a jinde by si to nedovolila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...