Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mobilní telefon sony xperia M4 aqua


Haryk

Recommended Posts

SIM ani SD v telefonu nemusí být.

 

Ale dle screenu je to chráněno službou myXperia, který se aktivuje přes net třeba v případě odcizení telefonu, je to vázané na IMEI telefonu, takže přehrání soft. nemusí pomoct.

 

Při zapnutí/zahájení této služby se zadává rezervní heslo nebo email.

 

Jak k tomuto zamknutí došlo? Telefon je kupován u ověřeného prodejce či z druhé ruky?

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Má někdo čerstvé zkušenosti? Umřel mi telefon a tento je jeden z favoritů. Akorát v T-Mobilu mi dnes slečna řekla, že je to nejreklamovanější telefon. V sobotu jsem byl svědkem stejného tipu koupání v bazénu a přežl bez úhony. Další tip mám Sony Xperia E5. Za každé info budu rád. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy ho mám pomalu rok a zatím jede jak hodinky, osobně bych neměnil.

Před rokem nabízel dobrej poměr cena- výkon, dnes už jsou mobily zase jinde, zítra přijde manželce Huawei gx8 od T- mobilu, za stejný peníze jako já před rokem za mou xperii, jen už to má displej full hd, 3gb ram a hlavně vnitřní paměť 32gb, což je největší slabina m4, protože ta má jen 8gb vnitřní paměť a po všech aktualicích už je paměť plná, protože bohužel ne vše jde přesunout na kartu, ale to by měl údajně vyřešit upgrade na android 6, na který zatím čekám.

Ale já osobně jsem s mobilem maximálně spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ho taky pres rok jako sluzebak, bohuzel jej pouzivam jen na volani hlsvne pres BT ,, sms a nekdy foto . Tak ti moc nepovim, pro mne dostacujici a diky nepripojeni k netu, bez aplikaci, jede rychle a baterka vydrzi 4-5 dni, BT zaple celou dobu. 

Aktualne je v reklamaci kvuli vade sluchatka. Ale na to kolikrat uz spadnul :)   

Na xperia foru uz vsichni netrpelive cekaji na android 6 ktery ma umoznit presun veci na sd kartu diky cemuz se uvolni pamet. Pro mne nezajimave. Jinak u tmobile pocitej ze aktualizace jsou s 2-3 mesicnim zpozdenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud hledáš odolný mobil za málo peněz tak zkus toto http://mobilni-telefony.heureka.cz/alcatel-go-play-ot-7048x/specifikace/#section

Nafasoval jsem ho jako služebák a funguje - v autě jezdím s Waze a svižně chytá signál GPS a dokonce se s tím dá i telefonovat :-) a to nejen přes BlueToth. Voda mu nevadí a už i poznal pád a zem (polní cesta, šotolina) bez následků 

Jen otravuje otevírání krytky k připojení USB :-(

Ještě uvidíme, jak bude stárnout baterka (nedá se měnit :-( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si rozhodně počkám na 6 od operátora, jinak jsem taky zastáncem Sony, a do jinýho bych osobně nešel, mám asi šestej Sony v řadě po sobě a nikdy jsem problém neměl.

Kdybych měl jít od T- mobilu do Sony tak to co tam má teď tak bych vzal buď zase M4 nebo možná tu X, na tu E5 jsem se zatím nedíval.tak nevím jak na tom je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...