Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MATTESSův Žralok


MATTESS00

Recommended Posts

Cestou na dovolenou do Českého Švýcarska u přehrady Nechranice. Vypadá jak bych ho leštil:cool:. Letos si 308ka s námi zalaškovala. V pátek celý den pršelo a že zajedeme na oběd. Vyjedeme z parkoviště, auto píplo, rozsvítila se diagnostika hláška Engine fault.... A omezovač ukazoval nastevení na 30km/h místo 56km/h. Na jízdě nebylo znát nic. Volal jsem do servisu do Děčína, ale že mají moc práce a odkázali nás na servis v Teplicích. Blíž byl servis v Ústí, kam jsem po obědě zavolal a raději nechal diagnostikou prověřit. Výsledek - přerušovaná chyba P11AB a U1218

ostrov_007_a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, pravděpodobně to nějak zablblo. Jestli se někam dostala vlhkost (k ránu byl hrozný slejvák) nebo nevím, proč to.

RZ je fejková (už jsem to psal výše). Na fotkách na net ji vždy upravuju nebo mažu

Upraveno uživatelem MATTESS00
překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...
V 15. 11. 2015 at 11:28, MATTESS00 napsal:

První, co následovalo hned po koupi, bylo odstranění loga prodejce a označení na zádi. Na fotkách již bez označení. Naopak jsem vylepil na zadní okno logo Peugeot clubu :D

 

Ahoj pořídil jsem si taky Peugeota a chtěl jsem se zeptat, jak si odstraňoval ty loga ??? Jsou tam jen přilepený a jdou dobře dolu nebo to šlo dolu špatně ???

A nemáte někdo zkušenosti s podsvícením loga https://www.aliexpress.com/item/2D-Car-LED-LOGO-Lights-Emblem-Badge-Sticker-Lamp-for-Peugeot-301-2008-208-407-408/32765067743.html?spm=2114.13010208.99999999.267.ScN560 ??? Jestli to také jde dobře dolu abych to neobjednal a pak to stálo za prd.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

jj, nějaký kamínek. Nějakou dobu to asi fungovalo než se tam dostala vlhkost nebo nečistoty. Závadu to zahlásilo, když nic přede mnou nejelo.

Senzor asi 800,- co říkal mechanik a nárazník zůstal. Demontoval jen ten černý plast z nárazníku. Už je vyměněný, ale ještě nemám účet. Dělal ještě olej atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

V sobotu 22.7. jsme měli odjet na dovču. Ve středu, čili 3 dny před, jsem cestou z práce dostal kamenem do čelní okna od protijedoucího auta. Až jsem se lekl. No, to je pěkný. Na stranu řidiče a prasklina si časem šla šikmo vzhůru. Telefonát do pojišťovny a následně do smluvního servisu. Hned ráno ve čtvrtek jsem tam jel a dotázal se, zda je velká utopie během dne sehnat okno a v pátek vyměnit. Po poledni potěšující telefonát, že okno ráno bude a můžu přistavit auto na výměnu. Uf, nakonec se to podařilo a v sobotu jsme mohli odjet. Jinak bychom museli manželky 206kou a to by nebyla taková pohoda za volantem. Sice to nebyla velká dálka, ca. 230km, ale s 308ou se jelo o dost lépe :D A ještě mi zkolaboval naviják na rezervu, aby toho nebylo málo:(

U toho auta mě provází smůla. U předchozí Fabie jsem za 7 let řešil jedno čelní okno. Tady už je to druhé plus loni zadní blatník...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

To auto asi nechce, abych se s ním nudil. Na konci léta zjištěna nafta v oleji. Vyhodnoceno zanešení vstřiků. Pročištěno, zatím najeto 2500 km.
Minulý týden se ozvalo aditivum pro FAP, v týdnu doplnění , resp. výměna sáčku.
Vlezl jsem pod auto podívat se na spodek. V bodových svarech už to začíná rašit. Ta ochranná vrstva v nich moc nedrží.

 

IMG_20171111_101600.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...