Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 cc uprava angel eyes


standho

Recommended Posts

Tak jsem sehnal docela levně na aukru tyto světla http://www.auto-doplnky.com/predni-cira-svetla-peugeot-307-2000-2005-cerne-angel-eyes-tuning-tec-lppe05-p16464

, jenomže ty svítící koužky tam osvětlovaly pouze žárovičky, jak je vidět na první fotce a světlo nic moc, takže jsem světla kuchnul a předělal na led osvětlení a výsledek je víc než bomba, svítí lépe než denní svícení a na stk mít problém nebudou, už jsem to zjištoval.

Takže tady je fotogalerie úpravy světel

http://standho.rajce.idnes.cz/307_svetla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chtěl jsem to udělat na pwm, ale i tak bych to musel rozdělit do několika větví, je to zapojeno po třech a odpor zezadu, takže není vidět, tlumený svítěj lépe než origo  mají ohodně lepší lom světla, až to vemu do práce tak pošlu foto z regloskopu, jinak jsem taky přemýšlel o tom že by se při hlavních světlech stmívaly, protože to svítí jako prase, a to jsem je proudově omezil, ale zatím to mám udělaný tak že se při tlumených vypnou oba kroužky, aby to moc neoslňovalo v noci, ale musím to předělat aby se vyply kroužky jen v tlumených a dálkových zůstaly svítit, aby tam alespon něco svítilo když praskne žárovka. Dálkový taky super, docela jsem se toho bál, ale nemůžu vynachválit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...