Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mapy RT4 edice 2015/16


misan60

Recommended Posts

no, to asi ty borečkové nechtěli slyšet

Ano, správně, toto jsem nechtěl slyšet. Nemyslím si, že přidaná hodnota aktualizace odpovídá 145euro, obzvlášť, když samostatnou mapu našeho regionu neprodávají a celá sada je pro většinu nevyužitelná. Kdyby bylo samostatně prodejný CD č.10, tak bych ho za 1/12 ceny tj. 12euro koupil, ale takhle raději budu sledovat GPS fora, až se nové mapy někde objeví. A ona se určitě časem někde objeví, už jsem aktualizoval 3x, vždycky jsem je někde našel. Nemusím je mít hned první týden, když už jsou dneska stejně víc než rok staré. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Na stránkách peugeot-navigation už se objevily v nabídce nové mapy pro RT4 edice 2015/2016 (mapové podklady 4Q/2014). Asi je na tuto novinku ještě brzo, ale nenarazil na ně náhodou někdo? ;)

 

Dík všem, kteří mi posílali odkazy ke stažení, našel jsem si sám odkazy na gpsunderground, ale nechtěl jsem to odtroubit, dokud  to nevyzkouším nainstalovat, k čemuž jsem se dostal až o vánocích: takže všechno nainstalováno, vyzkoušeno, funkční, další odkazy nejsou třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Chlapi sehnal jsem si mapy 2015/2016 na gpsunderground, ale nejde to instalovat s CD, to je udělaná verze jen pro instalaci přes USB? Díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Niečo robíš špatne ,je jedno či to je USB alebo CD .Niečo ti to aj vypisuje na displeji ,alebo len špatne napálené.

Vypaloval jsem to rychlostí 4x, kontrola dat v pořádku a po zasunutí CD do rádia se to vůbec nenačetlo :(

Zkusil jsem jiné CD a instalace se spustila, ovšem po 15ti minutách to doběhlo do konce a napsalo to nekompletní nebo poškozené CD

Upraveno uživatelem RomsEvil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...