Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vaše zjušeosti s pneumatikami Kleber krysalp?


Guest Kenny

Recommended Posts

Chci koupit pneumatiky Kleber krysalp a někde řeknou, že jsou dobré jinde, že zase ne! Tak co mi řeknou uživatelé těchto pneumatik? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Prosím o objektivní názory bez předsudků ke značce.

Díky všem a? vám to v zimně jezdí beznehod čau :papa Kenny. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je mám už druhou zimu. Dali mi je tam z důvodů, že je hodně berou firmy na služení auta, i když já služební nemám, ale minulou zimu jsem dost jezdil.

Mám 155 na 13\" kolách a jsou v pohodě, nemám s nima problém a vzorek mi připadá pořád jako novej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele na krialpy 3 si nemůžu stěžovat. mám je na autě už po 3. přední nový zadní loňský. někam sem to už psal ale nemůžu to najít. loni sem jel na sjezdovku a chtěl sem to vzít kratší cestou která se neupravuje. přez noc napadlo 20cm sněhu. no zkrátim to. samozřejmě sem hřeben nepřejel, a zůstal sem vyset v zatáčce kde sme museli dát řetězy protože pod sněhemm byl čistej led.a abych vyjel s řetězama do první zatáčky kde sem se moh otočit, mi dalo pěkně zabrat. auto skoro nejelo a to mě tlačili 3 lidi.(pro rejpaly- nehrabal sem kolama. snažil sem se ject bez prokluzu)takže závěr je že co nevyjedu s těmadle gumama,nevyjedu už ani s řetězama.

jo eště jednu. loni sem jel na chalupu a chytil sem kolonu v kopci protože nějakej chytrák vyletěl ze stráně. tak sem čekal asi 2hodiny než ho vytáhli. chtěl sem zkusit co gumy uměj, tak sem ani nenandal během čekání řetězy jako všichni předemnou a zamnou. když auto vytáhli, rozjel sem se bez větších problémů. takže jenom chválim. jo mam gumy 175/70 r13

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kenny

Chci koupit pneumatiky Kleber krysalp a někde řeknou, že jsou dobré jinde, že zase ne! Tak co mi řeknou uživatelé těchto pneumatik? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Prosím o objektivní názory bez předsudků ke značce.

Díky všem a? vám to v zimně jezdí beznehod čau :papa Kenny. :roker

Já dávám jedině na testy ADACu. Ostatní, jako zkušenosti kámoše nebo typa z pneuservisu, kterej má sám rozpadlou 120cítku nežeru. Ale proti gustu samo - ŽÁDNÝ DYŠPUTÁT :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kenny

Chci koupit pneumatiky Kleber krysalp a někde řeknou, že jsou dobré jinde, že zase ne! Tak co mi řeknou uživatelé těchto pneumatik? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Prosím o objektivní názory bez předsudků ke značce.

Díky všem a? vám to v zimně jezdí beznehod čau :papa Kenny. :roker

mám je už druhou zimu a sem maximalně spokojenej, pekne seděj a zatím sem vyjel vše. fakt dobry a za ty prachy...no nekup to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch zkušeností se zimními pneu, měl jste někdo na autě Nokiany? Já jsem letos na doporučení kamaráda koupil Nokian WR a musím říct, že zatím spokojenost. Ještě je nemám vyzkoušený na sněhu a sněhový břečce, ale zatím vypadají dobře. Jinak cena je v rozměru 175/65 R14 1480,- s DPH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...