Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tažné zařízení na 607


Minime007

Recommended Posts

Tahal jsem za tím vlek 1800kg, možná kapku težší, když se po sezoně vezla loď domu, a bez větších problémů. Jasně že to už za autem znát, bylo potřeba dřív řadit a držet motor trochu v otáčkách, ale když jsem tady ze dvora vyjížděl na silnici která je do kopce a ze zvyku tam hned dal dvojku tak se to taky sebralo z 1200 otáček.

Jinak do 80km/h to s tím vlekem jezdilo v pohodě, nad 90 se už souprava začala rozhoupávat.

Teď už tahám jen nebržděnej vlek a do těch 800kg o něm ani nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

:papa Ahoj,letos na jaře jsem si montoval tažné na své auto. http://www.e-taznezarizeni.cz/tazne_zarizeni_peugeot_607~z2518.html

Tahám za tim klasický vozík do 750kg a ani ho necítím.Měl jsem zapojený i karavan 1200 kg a to už bylo znát,byl větší odpor vzduchu,ale motor to zvládal uplně suprově.

Ten výkon a krouťák je tam znát.Nemáš se čeho obávat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tahal plachetnici viz přiložené fotky - něco mezi 1,8 až 2t o tom jsem tu už psal, celkem bez problémů. 

 

Kvůli tomu jsem auto kupoval, ale jak to tak bývá, tak jsem přezbrojil loď a s tou si už Peugeot neporadí, s vlekem má něco kolem 3,5 až 3,7t - 3.foto

 

 

Jinak tedy ještě doporučil bych tažné s odnímatelným hákem, pokud zrovna netáhneš vlek, nehyzdí to  jinak pěkné auto.

post-28110-0-86751900-1447362406_thumb.j

post-28110-0-17639900-1447362413_thumb.j

post-28110-0-36329400-1447362820_thumb.j

Upraveno uživatelem Charlie 607
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...