Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sedačky


starter

Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

Tapecíry na dveře ani omylem - leda bys k tomu vyměnil i komplet celou palubku - to bys ale musel vyměnit i motorový svazek elektriky, maj jiné konektory. Pokud nacpeš na dveře nové tapecíry a necháš starou palubku, tak ty dveře nepůjdou ani zavřít.

no já usuzoval s toho že známej přehazoval ty sedačky,tak sem měl za to že pasuje i ostatní:mad:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedačky jdou přehazovat snadno, dokonce i mezi několika různými modely, ale tapecíry ne. U 405 jen a pouze s celou palubkou, aby to na sebe sedělo - ale jak říkám, v tom případě i s celým motorovým svazkem, a nebo by bylo nutno svazek rozstříhnout a přepájet, což bych osobně nedělal ani za zlaté prase. Jinak znám blázny, co tu palubku přendavali, vč. toho mot. svazku, ale i to mi přijde jako zbytečný úlet - mj. se mění i těleso topení, páčky, sloupek řízení... mám pokračovat?

Pro ilustraci, co obnáší prostá výměna palubky za ten samý model, akorát jinou barvu, si najděte Hicsovo témátko \"Výměna palubky, aneb už nikdy...\", je to tam i s fotkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní tapce jdou :D jo a mimochodem, tapecíry na sedan i kombi jsou stejné - má to stejný spodek dveří, liší se jen rámem okna... Zadní lavice jsou ale pochopitelně jiné...

Jináč tapecírů na nový model tu mám několikero, v modrém nebo šedém mikroplyši, kdyby je někdo chtěl... ale palubka k tomu nět. Jo a dělená zadní lavice na kombík je tu myslím ještě taky, šedý mikroplyš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...