Jump to content

Sviecky Denso Iridium

durino81
 Share

Recommended Posts

Původně zaslal: Marton

Cau Duri

co takto hladat haaaa ? Denso iridium su dostupne napr. v Benexe vid a uplne necakane aj pre TU3M

no a kupis to u predajcu benexu v BA na krizovatke Bajkalska vs. Trnavska

AUTO PALACE BRATISLAVA, s. r. o.

Trnavská 34

Bratislava

Ahoj! :super

No, v Benexe som nehladal...:myslim Nepredpokladal som, ze to tam budu mat. Chyba.:D

Dik za tip!:super

Investovat by som aj investoval, clovek si raz za cas musi urobit radost, nie?:D Otazne je, kolko to bude v SK. Mozno si to nakoniec rozmyslim...:myslim

Uz som si trochu \"tuningoval\" motor bavlnenym filtrom, co som neolutoval, tak to este chcem dokoncit svieckami. Udajne ma motor kultivovanejsi chod, o kusok vyssi vykon vdaka lepsiemu spalovaniu a tym aj o nieco nizsiu spotrebu. Tak som zvedavy...

No, ja som cital toto:

A na Denso Iridium tam boli kladne ohlasy, kto ich mal (Honza, Rasputin, Sejki). Tak neviem... Mozno si to nakoniec fakt rozmyslim. Teraz tam mam NGK a nejde to zle, hoci, ked je to studene, tak to niekedy na chvilu zacuka pri 2000 otackach, ale len na chvilu a potom to je OK. Mozno je to VN kablami...

Takze otazka znie - kto ma tie Densa Iridium v aute? A ako ste s tym spokojny? Dik za odpovede.

• 1 month later...

Denso Iridium je sviecka koncipovana vyslovene do aut na pohon LPG. Ma spisku z iridia, inac je to bezna sviecka. Vdaka tej hlave vydrzi viac - mas tam nizzsi vymenny interval, inac je to ale obycanja sviecka. Ak uz trvas na Dense, vyskusaj sviecky, ktore maju vyfrezovanu drazku v elektrode. Dava to iny tvar iskry, co trosku pocitis na spotrebe, na vykone nije :)

Brisk Premium LGS NEKUPOVAT!!!

Já si je blbec koupil do 406ky a stal se z ní traktor se sklony ke skokům do dálky. Takže litr v tahu a rychle jsem tam vracel starý...

A tyto zkušenosti má plno lidí - oni nějak měnili design té svíčky a teď stojí za prd.