Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna sedaček - manuál textil za polokůže/výhřev a hlavice řadící páky


Guest onzik88

Recommended Posts

Čau kluci,

 

 než mě pošlete do pryč že mám hledat - hledal jsem a bud špatně nebo tu jasná odpověď nebyla, tak mě prosím bud naveďte, nebo pomožte, takže k věci:

 

Mám manuální, textilní sedačky, řidičova prosezená, spolujezdec taky a rád bych je vyměnil za polokožené s výhřevem, klidně i v elektrice(natom nesejde, důležitý je výhřev)

 

Je to proveditelné?Pokud ano, jak moc je složitá jejich výměna?

Výhřev/elektro - měl bych mít verzi Dynamic?, pokud se nepletu ( VF36ERHRH21166492 ) a jde mi to, jestli je, případně kde hledat konektory nebo přípravu pro sedačky?

 

A co se týká hlavice řadičky? Na netu jsem nic moc nenašel, origo hrozná raketa, Ebay taky houby - máte nějaký tip kde sehnat nebo z bouračky??

 

Díky moc, Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Sedačky vymenit lze. Jde o to, jestli máš přípravu. Pokud ano, tak je npřehážeš a doplníš pojistky. Pokud ne, musíš natáhnout pár kabelů. Pokad si je natáhneš podle sebe, tak ti to moc času nezabere.

Hlavice buď origo peugeot, nebo nechat přečalounit.Starší sou většinou taky už v háji. Já mám doma starou a budu si jí taky dávat do obrazu svého

Konektory hledej pod sedačkou :) 

Upraveno uživatelem Chozeluizskuner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páka se mi drží lépe než origo a ty pedály vypadaji na fotce nic moc ale v realu to vypada ok ale musím je pořadně očistit a vypadá to lépe než bez nich, jako určitě bych dal ty co dávate někteří http://www.aliexpress.com/item/Car-Pedal-Cover-Sporty-Aluminum-MT-Pedals-for-Peugeot-307-308-407-408-508/32402582646.html?spm=2114.01020208.3.58.svR3bE&ws_ab_test=searchweb201556_3_71_72_73_74_75,searchweb201644_5,searchweb201560_9  ale neumím objednavat a v cz jsem je nenašel.

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukaydo, to by se dalo použít, jenže mám dvoulitr s 6ti kvatem a s kroužkem pro zpátečku, kdežto ty máš klasiku 5ti kvalt,tak nevím jestli by šla koncernová 6ti kvaltová řadička použít... :-\

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Malinko to oživím .. Hlavice BVM6 tedy pro sestikvalt manuální stojí ted na eshop.peugeot.cz 975,- s DPH (+ eventuální doprava). Mám objednáno. Doufám, že výměnu zvládnu sám. Co jsem různě koukal měl by postup být neotáčet nikam, jen vytáhnout pohybem směrem k stropnici :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...