Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otáčky motoru klesnou na 500ot/min a auto zdechne


pavluga

Recommended Posts

Ahojte,

asi v pondělí se mi stala divná věc, ze které jsem tak trochu nesvůj.
Jel jsem s mojí 406 a když jsem dojížděl ke kruháči, vyřadil jsem a v tu chvíli mi otáčky logicky měly klesnout na "volnoběhové" (800-1000) , jenže otáčky se snížily ještě níž..cca skoro 500 no a auto mi zdechlo. Pak se mi to do dneška stalo ještě asi dvakrát, když jsem jel. A jednou se to stalo dokonce po nastartování, že otáčky vyběhly na těch 800, ale pak klesaly, až motor zhasnul...
Nevíte někdy co to může být?   :nevim není moc příjemné dojíždět do křižovatky a čekat, jestli auto zdechne nebo ne.

Jinak když někdy nastartuju, tak mám otáčky kolem těch 1000, někdy mi ale auto po nastartování točí na neutrál i kolem 1800 - 2000 otáček. Tak mám strach aby nebylo něco s motorem   :nevim 

Stalo se tohle někomu? 
Díky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urobis preco nie na skrtiacej klapke povolis dve skrutky a vytiahnes ho hlavne nehybat jeho hriadelkov pri cisteni a tiez ocistit to sedlo v skrtiacej klapke ktore uvidis ked ho das von  ale cistenie vecsinou nepomoze a ked pomoze tak nie na dlho je potrebne vycistit jeho snek a namazat  a to bez rozkuchania nejde taktiez snek moze byt vybehany takze nema dobre kroky je nepresny a rj motora s nim kmita hore dole 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...