Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ohnutý hagusy. 306 break.


stembi

Recommended Posts

Ahoj, podařilo se mi ohnout hagusy na 306 Breaku. Měl jsem tam přidělaný kola a vjel jsem do příliš nízké podzemní garáže. (Zastavil jsem se o ty vymezovače výšky na řetízkách, ale stejně to kola zatáhlo zpátky a hagusy jsou ohnutý).

Nevíte někdo jestli se to dá narovnat, nebo koupit někde na vrakovišti? Eventuelně odkaz na vrakoviště kde by je mohli mít, zatím pátrám bezůspěšně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stembi

Ahoj, podařilo se mi ohnout hagusy na 306 Breaku. Měl jsem tam přidělaný kola a vjel jsem do příliš nízké podzemní garáže. (Zastavil jsem se o ty vymezovače výšky na řetízkách, ale stejně to kola zatáhlo zpátky a hagusy jsou ohnutý).

Nevíte někdo jestli se to dá narovnat, nebo koupit někde na vrakovišti? Eventuelně odkaz na vrakoviště kde by je mohli mít, zatím pátrám bezůspěšně.

Sundat a narovnat, ale dělal jsem to u VW, tak nevim.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: -=Michal=-

Sundat a narovnat, ale dělal jsem to u VW, tak nevim.....

Hmm, to jsem právě poptával u Vašendy ale i u Domanskýho a nikdo to neumí, nebo to nechce dělat.

U toho pasata jsou taky hagusy duralový?

Vypadá to, že to sundám sám, v lese najdu dva blízko rostlý stromy a narovnám to ....:mrk:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stembi

Původně zaslal: -=Michal=-

Sundat a narovnat, ale dělal jsem to u VW, tak nevim.....

Hmm, to jsem právě poptával u Vašendy ale i u Domanskýho a nikdo to neumí, nebo to nechce dělat.

U toho pasata jsou taky hagusy duralový?

Vypadá to, že to sundám sám, v lese najdu dva blízko rostlý stromy a narovnám to ....:mrk:roker

VW měl lakované profilované trubky. Vyplnil jsem to pískem a ohnul o strom.

Problém s duralem je ten, že může jednoduše při rovnání prasknout. Doporučuji sehnat na vrakáči starší rovné.

Ani se nedivím, že na to nechtěli ani sáhnout :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Zkus Davida106S16 - 776 306 406 - jestli je náhodou nemá. Jinak bych se rovnání vyprd - stejně je nesrovnáš úplně, a hrozí, že nebudou mít původní pevnost a prasknou.

Oddie, díky. Hned jsem mu volal. Teď je nemá, ale domluvili jsme se na pátek na odpoledne, kdy bude vědět víc.

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...