Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde seženu hagusy?


stembi

Recommended Posts

Ahoj, podařilo se mi ohnout hagusy na 306 Breaku. Měl jsem tam přidělaný kola a vjel jsem do příliš nízké podzemní garáže. (Zastavil jsem se o ty vymezovače výšky na řetízkách, ale stejně to kola zatáhlo zpátky a hagusy jsou ohnutý).

Nevíte někdo jestli se to dá narovnat, nebo koupit někde na vrakovišti? Eventuelně odkaz na vrakoviště kde by je mohli mít, zatím pátrám bezůspěšně.:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Mam hodne podobnej problem. Taky shanim hagusy na 306 Break. Levej se mne podarilo zlomit, pravej je OK, takze teoreticky by stacil i jen ten jeden. Prodava se to nekde, nebo jedine vrakac?

EDIT: Problem vyresen. Na vrakacu v Rajhradu u Brna jsem koupil ten levej za 1000,-. Kdyby nekdo potreboval, pravej tam este je. :super

[upravil dne 11.8.06 blazer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: blazer

Mam hodne podobnej problem. Taky shanim hagusy na 306 Break. Levej se mne podarilo zlomit, pravej je OK, takze teoreticky by stacil i jen ten jeden. Prodava se to nekde, nebo jedine vrakac?

Urcite se nekde prodava. V Peugeotu se to prodava jen komplet s jakysima podlozkama a krytkama. A cena je dost desna - 5400kc/1kus!!!

Zkus obvolat vrakace, snad to nekde sezenes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo s kolem na střeše a podzemní garáží mám také zkušenosti. Dal jsem tatíkovi kolo na střešní zahrádku, aby mi ho vzal z chalupy domů. Ale nepočítal jsem stím, že se po ceste zastaví na nákup. A tak i s kolem zajel do podzemky. Hlavním vjezdem projel, ale nepočítal stím, že by tam mohlo být něco nižšího. Bylo. Byly tam nějaké trubky hned za vjezdem. Utrhl kolo i se zahránkou. Kolo spadlo tak šikovně, že největší ránu dostala zahrádka, a druhou karbonová řidítka. Škoda na autě a zahrádce = 0Kč, Kolo...nová řidítka 3000Kč. Od té doby dávám kolo radši do auta anebo nezajíždím do podzemí. Tak si na to dávejte bacha!!!! Zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...