Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Světla


Proky

Recommended Posts

Rozhodně v servise, podle regloskopu srovnají nejen výšku, ale i případné pravo-levo a víc než stovku za to nechtějí. Už se mi i stalo, že mi to maník udělal zadara - měl jsem problémy, jel okolo servisu, zeptal se, on to během tří minut udělal udělal a pak mávnul rukou, a? jedu :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak Ti svieti lave nizsie ako prave (z pohladu vodica) tak je vsetko v poriadku,tie svetla nemaju svietit v rovnakej vyske aspon nie stratavacie...prave svieti dalej aby si videl krajnicu a lave blizsie aby si neoslnoval protiiduce auta.

Aj podla regloskopu ti to tak isto nastavia....:papa

[upravil dne 29/11/05 viktorg]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Rozhodně v servise, podle regloskopu srovnají nejen výšku, ale i případné pravo-levo a víc než stovku za to nechtějí. Už se mi i stalo, že mi to maník udělal zadara - měl jsem problémy, jel okolo servisu, zeptal se, on to během tří minut udělal udělal a pak mávnul rukou, a? jedu :mrk

jasne..nic proti servisum, ale jestli takhle serizujou napr. vsecky fabie(ktere do jednoho oslnujou) tak me v servise na serizeni svetel neuvidi..seridil jsme si je sam tak aby neoslnovaly za zadnych okolnosti noslnovaly a leve svitilo niz nez prave...samozreme me tu hned sjedete ze kdovi co, ale je to tak a tak to zustane a vsecky zkurvene fabie oslnujou, a xenony bych vybijel bejzbolkou..smitec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Proky

Potřeboval bych vědět do jaké výšky mají svítit přední světla a v jaké vzdálenosti se to měří. Svítí mi jedno výš a druhý níž tak bych to potřeboval srovnat. Nebo budu mít snažší stavit se v servise??

Dík za odpovědi Proky

Pravé má svítit výš než levé, takže STAY COOL MAN a hlavně na to nemakej nebo bude o dalšího oslňovače na silnici víc. Stačí, že kdejakej pitomej Ochcávkář (a to říkám schválně, protože už mám pocit, že je to snad u těch Ochcávek výrobní vada) svítí pomalu do nebe :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...