Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Takhle jsem se dlouho nezasmal


Guest Masinka

Recommended Posts

Původně zaslal: Fx

Jo, to znam, podobnej vytlem jsem dostal, kdyz nam studijni referent rekl teplym hlasem, ze je nas HASIC... Od ty chvile mu jinak nereknem a tehdy jsem svou salvou smichu strhl pod lavici dalsich 10 lidi kolem me :)

Jo stalo se mi něco podobnýho,když učitělka měla dobrej den a furt se tak zajímavě přeříkávala:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Tak sem zjistil že to je fakt vlámštiina a baví se o chybách doktorů.

Ta paní přišla o možnost chodit a ten chlap samozřejmě o hlas :)

No tak v tom případě je to hodně trapná situace.Chudáci ty lidi,takovejmhle by se smát určitě nemělo:bojim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to znám z vlastní zkušenosti. Pamatuju když mě bylo asi 14 roků, tak jsem se u oběda začal s bráškou něčemu strašně smát a mamka nás několikrát napomínala a? toho necháme a ono to nešlo zastavit. Nakonec vlítla mezi nás a začala nás pohlavkovat a to byl konec. Složili jsme se smíchy na zem, mamka nás mlátila, my se tlemili jak o život. Až mamku začali bolet ruce, prohlásila, že jsme dva debilové a odešla. Do 5 minut jsme se uklidnili, dojedli a šli do pokojíčku. Od té doby si nevzpomínám, že by mě přepadl takový nezadržitelný smích. Asi je to škoda. Na to se nikdy nedá zapomenout. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...