Jump to content

Výstava mmotion

Dave_k
 Share

Recommended Posts

Narazil jsem na tuhle pěknou výstavičku. A jak koukám bude tam k vidění pár zajímavejch kousků, který na místních silnicích sotva potkám.

Tak se jen ptám jestli se tam někdo z vás nechystá, že by jsme udělali třeba skupinku a potom třeba ještě třeba někam zašli pokecat. :roll

Původně zaslal: Petr 406 red

To není špatný nápad já budu teď v Praze ve čtvrtek 1.12. Tak by jsme se mohly nějak domluvit a zajit tam a pak večer od 18hodin na ten sraz Džbán. Snad by šel ještě někdo. Koukám že to maš trochu z ruky co??:myslim

No jo jenže pro veřejnost to je jen v sobotu. :myslim

A stejně v tejdnu mám moc práce.

[upravil dne 28/11/05 Dave_k]

Původně zaslal: Dave_k

To není špatný nápad já budu teď v Praze ve čtvrtek 1.12. Tak by jsme se mohly nějak domluvit a zajit tam a pak večer od 18hodin na ten sraz Džbán. Snad by šel ještě někdo. Koukám že to maš trochu z ruky co??:myslim

No jo jenže pro veřejnost to je jen v sobotu. :myslim

A stejně v tejdnu mám moc práce.

[upravil dne 28/11/05 Dave_k]

Aha tak to jsem se nějak nevšimnul, že jen v sobotu :-((

Guest Ludweek

myslim ze nic prevratnyho tam neni...vetsina z tech aut de videt bezne na silnicich a pokud to bude jako kazda vystava tak nic moc:bojim a urcite tam bude mrte lidi...takze nic moc zazitek...ale ten aston martin nebo GT40...no to jsou libovky :mrk

Původně zaslal: Ludweek

myslim ze nic prevratnyho tam neni...vetsina z tech aut de videt bezne na silnicich a pokud to bude jako kazda vystava tak nic moc:bojim a urcite tam bude mrte lidi...takze nic moc zazitek...ale ten aston martin nebo GT40...no to jsou libovky :mrk

To chceš říct že běžně v provozu potkáváš Lamborghini, Corvetu Z06, Ferrari superamerika nebo Alfa Romeo Brera. To mi teda řekni kde bydlíš? V Monte Carlu? Tam bych tomu i věřil. :myslim

Guest Ludweek

ano Lambo Galardo vidim celkem casto v Hradebni...Kolem Vetty (pravda neni to zrovna Z06:( )H2 a H3 chodim kazdy rano do prace...ale to je celkem jedno...sel bych tam i tak kdyby bylo mozny si to auto skutecne prohlidnout a ne se na nej koukat z pul metru od nejaky pitomy tkanicky :papa

urcite tady nevidam Bentley a prave tu Alfu a nechci od vystavy nikoho odrazovat jen sem tim chtel rict ze vystavy v Ceskych podminkach jsou vic nez ubohe at uz se jedna o cokoliv...da se to prezit pouze pokud tam jdes pred otevrenim pro verejnost :)

Nádherný fotky!!!!!!!!!!!!! :super Škoda že jsem tam taky nejel:( muselo to bejt úžasný!!!

Víš jak se to říká? \"Kdo zaváhá ........\" :aut

P.S. Fotky jsou mooc pěkný, ale realita ještě lepčí. :cool: