Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ovladanie okien s miesta vodica


marioff

Recommended Posts

Caute,

 

blbne mi ovladanie elektrickych okien z miesta vodica.. Zadne idu normalne, ale oba predne idu napr. dole , ked chcem hore. Hore ide az ked tam "auto" stiahnutie okien, niekedy nejdu vobec, alebo idu len dole nech robim co robim, niekedy idu normalne... vycistil som plosak technickym benzinom a nepomohlo... nema niekto skusenost s tymto? dost by mi to pomohlo, uz som s toho na nervy...

 

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to dělalo...měl jsem to rozebrané několikrát...čistil jsem několikrát...a po chvíli tovždy začalo blbnout.....nakonec jsem z Aliexpresu koupil nový tlačítkový modul a je to....bacha ale na to jaký máš konektor připojení..dělají se na facelift a old s el.okny a bez..lepší je nejdřív rozebrat..kouknout a potom objednat....

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20151020084635&SearchText=power+window+switch+peugeot+307

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nám u 206 začalo blbnout okno spolujezdce. Dolů v pohodě a nahoru s velkým přemlováním.

Podezříval jsem motorek, ale nakonec, když jsem rozebral ovladač, jsem zjistil, že zlobí spínač na vytažení okna. Plíšek uvnitř byl namodralej od přechodovýho proudu. Trošku jsem ho napružil, složil zpátky a od tý doby bez problémů. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nám u 206 začalo blbnout okno spolujezdce. Dolů v pohodě a nahoru s velkým přemlováním.

Podezříval jsem motorek, ale nakonec, když jsem rozebral ovladač, jsem zjistil, že zlobí spínač na vytažení okna. Plíšek uvnitř byl namodralej od přechodovýho proudu. Trošku jsem ho napružil, složil zpátky a od tý doby bez problémů. :roker

 

ja tam mam tiu klasicku gumenu podlozku.. a ta vyzera ok... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som tiez skusal dat moos gumu co je nieco podobne...

 

ja som skusal aj srobovakom spajat tie body a presne rovnako to blblo :( ... mozno je nejaky odpor "odpojeny" neustalym trasenim auta za jazdy, z dosky.. vyskusam ju este asi "zapiect" teplovzdusnou pistolou , co to urobi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...