Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ludwigova 407 2.0 16V SW


Ludwig

Recommended Posts

Pokud by ta prestavba skutecbe stala jen 20.000 a pokud bys pak skutečně tankoval za polovic mas při ptojetych 1.000km mesicne při cebe N95 30,0/L navratnost investice necelý rok a pul... Takže vlastně proč ne.

presne,mam tu moznost pres znameho mit prestavbu za 20,000kc.Zrejmne do toho pujdu,ale az po Novem roce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tento filtr se vyměnit se nedá. Ale nemáš jen sítko, máš i filtr. Když řekneš že máš jen sítko, tak si mnozí dodělávají další externí filtr a mění s ním tlak paliva v railu.

 

Vyměnitelný palivový filtr je u systémů, které mají jednoduché čerpadlo s vedením paliva do motoru, u railu je pak regulátor paliva a někde na této větvi je umístěný filtr a pak musí být potrubí s vracečkou do nádrže.

 

Vy máte systém složitějšího a dražšího podávacího čerpadla, které má filtr i palivový regulátor integrovaný v jednom tělese ale máte jen jeden přívod paliva do motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis aspon ses nenudil :P  Ja jsem se to, ze palivovej filtr neni tre ba menit dozvedet loni po koupi auta a nakupu v Auto Kelly (dle jejich katalogu mi ho prodali) - takze jsem filtr vracel zpet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O vikendu probehlo par akci na aute :) bylo dnes krane pocasi takze dostalo peknou sprchu :) Jsem zvedav jak dlouho to vydrzi. Dorazil novy displey z alliexpress,je funkcni zakze pohoda.

Konecne jsem zapojil subwofer,tahani kabelu k baterce byla celkem fuska,ale vse se zdarilo a hraje paradne :)

post-41316-0-55918800-1446997324_thumb.j

post-41316-0-00431300-1446997637_thumb.j

post-41316-0-71845400-1446997933_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Displej parádní ale chtělo by to předělat diody na origo oranžové :P A s tím subwooferem teda nevím nevím, může to hrát, jak chce - a co až budeš potřebovat něco někam převézt ? Koupíš si auto s kufrem jak kráva a pak ho půlku zase*eš subíkem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...