Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ludwigova 407 2.0 16V SW


Ludwig

Recommended Posts

Po vice nez roce hledani sem objevit svou 407mu SW, je to rok 2008,koupena ve sttutgart a tam jezdila az do chvile kdy sem si pro ni jel a koupil:)
Je po prvnim majiteli se servisni knizkou.
Motor 2.0 benzin 103kw najeto 86000km.
Vybava, nevim jeji oznaceni,ale u inzeratu bylo napsano sport. Automaticka dvouzonova klimatizace,tempomat,zadni park. asistent,xenonove svetlomety,mlhovky,vyhrivana predni sedadla, 17" alu kola.

Takze na me ceka akorat servis,pristi tyden komplet filtry + olej, pote ihned rozvody:)

Upraveno uživatelem Ludwig
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aliexpres, řešilo se to tu, hledej.

Taky jezdim cca 70% město a dlouhodobe cca 9,2. Tak to bych cekal, ze budeš mít min spotřebu :)

Je fakt ,ze mi to vdycky neda a obcas na to pekne slapu,ale to ty asi taky ze :D ,jinak mam urcite o neco tezsi karu :)

 To mas  ale peknou spotrebu na 2.2 :) Taky dost premyslim nad plynem,jenze zase se mi nelibi vozit rezervu v kufru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nad plynem nepremyslim. Resil jsem to u sebe ve vlakne. Vidím v tom víc negativ než pozitiv. Zatím me nic nepresvedcilo.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nad plynem nepremyslim. Resil jsem to u sebe ve vlakne. Vidím v tom víc negativ než pozitiv. Zatím me nic nepresvedcilo.

Chapu kazdy ma jiny nazor, me by treba nevadila navratnost cca. 2roky.Jde o to ze dam placnu 20 000kc za prestavbu a okamzite tankuji za polovinu penez kazdy mesic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by ta prestavba skutecbe stala jen 20.000 a pokud bys pak skutečně tankoval za polovic mas při ptojetych 1.000km mesicne při cebe N95 30,0/L navratnost investice necelý rok a pul... Takže vlastně proč ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...