Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ludwigova 407 2.0 16V SW


Ludwig

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

Po delsi prestavce neco doplnim. 5.2.2016 prestavba na LPG (LOVATO).Nejvice jsem se obaval straty vykonu,ale zbytecne.Jede stejne jako na benzin(Otestovano:) ) Spotreba cca 10L plynu ale mam najeto asi 300km a zrovna jsem to nesetril,takze ve skutecnosti se spotreba ani mozna nezvysila oproti jizde na  benzin. :D

Upraveno uživatelem Ludwig
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 3 měsíce později...

Takze po vice nez roce pouzivani 407 sem velice spokojen,co se tyce plynu,tak zatim bez problemu a spotreba je porad okolo 10ti litru.

Jediny problem byl cca. pred mesicem,kdyz jsem se rozjizdel z krizovatky a najednou velka rana, a praskla leva poloosa. Nastesti to neponicilo nic jinyho,poloosa vysla na 6K a jezdime dal:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Me zase neba tyhle komenty ... Ono jaksi auto vyfotis v momente kdy tam je to hezke cislo na tacho a aby kvuli tomu pred tim clovek jezdil na benzinku a/nebo resil servisni interval je ponekud stupidni ... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej klíček,zmáčkni a drž to něco co je v budíku (nevím jak to pojmenovat)a otoč klíček (né startovat) a ono ti to začne odpočítávat z 10 na 0 a potom ti tam vyskočí interval výměny (dle nastavení10 000km a i více - tohle jde nastavit jen přes dia)

Jinak mě taky po vynulování mi skočí servis a nepřišel jsem na to co to dělá, někdy mi to vydrží 5000km někdy po 1000km a jednou mi to vydrželo i 10 000km (vyměňuji po 20 000km protože dolejvám tak cca 1litr/ 3000km). Myslel jsem, že to vždy vyskočí, když to na mě zařve malá hladina oleje (když mám pod půlkou), ale asi to není tím. Bude to nějaké kurvítko co prostě ten servis stáhne dolů

Upraveno uživatelem John_Ice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...