Jump to content

zablokované rádio - HELP

Caly
 Share

Recommended Posts

Zdravím všechny,

zkuste mi poradit, prosím. Mám bazarovou 306ku 2,0HDI. Včera mi klekla baterka, tak jsem ji vyndal a nabil. Co jsem ale netušil, že orig. rádio s CD se zablokuje a bude chtít kód:-((. Jelikož je to dovoz, není šance kód zjistit. Myslím, že v autor. servisu by mi s tím nějak pomohli, ale asi za nesmyslný peníz. Nemáte někdo lepší radu?? Rád bych hrál.

Procházel jsem starší podobné příspěvky, ale spíš se probíralo jak vyměnit baterii, aby nedošlo k zablokování. To už ale u mne není aktuální....

Předem děkuji za moudra!!!

a vis typ radia?? uz sem tenhle problem nekolikrat resil, sice to nebylo u peugeotu, ale postup bude asi stejnej

na webu sem nasel novej firmware do te pameti ktera ma radio a prepsal sem ho, u toho softu kterej sem si stahl byl uvedenej kod, kterej si pak muzes zmenit, jde to takhle provest pokud budes mit oznaceni autoradia a najdu na netu potrebnej soft, o jine ceste nevim, je mozny ze je nejakej univerzalni kod, ale jak rikam u peugeotu sem to jeste neresil, takze nevim, mozna nekdo poradi lepe

Děkuji za rychlost v reakcích! Zrovna jsem volal do AVcaru a chtěli opravdu jen VIN, ale s tím, že když je to dovoz, že nevědí zda se jim to podaří zjistit..

Teď nevím, jaké to rádio nese označení, ale je s CD a auto je rok výroby 12/2000. Předpokládám, že ten firmware bych si asi stáhnul a vypálil na CD a poté nacpal do autorádia???

Původně zaslal: Caly

Děkuji za rychlost v reakcích! Zrovna jsem volal do AVcaru a chtěli opravdu jen VIN, ale s tím, že když je to dovoz, že nevědí zda se jim to podaří zjistit..

Teď nevím, jaké to rádio nese označení, ale je s CD a auto je rok výroby 12/2000. Předpokládám, že ten firmware bych si asi stáhnul a vypálil na CD a poté nacpal do autorádia???

Já mám auto taky dovoz a zjistilo to, uvidíš co ti řeknou. Ještě jedna věc, zkus to rádio vyndat a podívej jestli ten kod není napsaný na něm, to se stalo mě, kod jsem zjistil přes AVcar a po vyndání jsem zjistil že je kod napsaný fixou na něm .:D

ještě počkám co z AVcaru, prý zatím nemají odpověď. Mám se ozvat zítra.

Jo a je problém, když se víckrát zadá špatný kód?? Byl jsem nasr...., tak jsem tam chvíli zkoušel bláhově cpát nějaký nesmyslný čísla:-))). Mám pocit, že se snad jen prodlouží interval mezi možnostmi nového zadání?

Pokial ti to nezistia z VIN, tak to v niektorych pripadoch ide zo serioveho cisla na radiu. Ale aj to nezaberie, tak prave vypajkovanie tej pamate je JEDINA cesta... a to ti nejaky servis spravi v priemere za tych 400 CZK.... otazne je, ze ci do toho chces tolko investovat :papa