Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přihlašovadlo ZDE


ChouLu

Recommended Posts

Do Nera to mám kousek, takže jsem uvažoval že bych se byť třeba jen na chvilku ukázal i přesto že mám pracovní víkend. Bohužel akcí se sešlo vícero. Nechci se nikoho dotknout a vím že první víkend v prosinci je ještě "normální" ( další už lidi mají většinou vánoční starosti) a dá se naplánovat spousta věcí bohužel tím že pátého chodí Mikuláš se svojí družinou tak tím se víkend vyřazuje z roviny "normální" spíše do roviny " rodinné povinnosti " specielně u lidí kteří mají dítka schopná Mikulášskou absolvovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čéče mé děti se této "Mikuláš" akci spíše vyhýbají, neberou to jako bůhví co.

 

když jsem se jich ptal jestli Mikuláš nebo Peugeot Club párty taky oba svorně zařvali Peugeot!!! :D

Jasně že záleží také na tom jak velké máš děti. Ty máš jak jsem pochopil dítka školou povinná takže ty už tahle kratochvíle (mikulášská)moc brát nemusí. Já jsem ve slabé chvilce slíbil kamarádce která bude provozovat Mikulášskou družinu slíbil že když bude potřebovat tak ji s tím pomůžu a včera jsem byl na zkoušce kostýmu a jestli se ta původní čertice neuzdraví tak budou mít nejošklivějšího čerta široko daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

účast cca 30 lidí je celkem bída :/

my jsme včera i začali zvažovat jestli svou účast nebudeme muset odvolat... :( (není to kvůli počtu lidí :) prostě nám to teď před Vánocema a se 3 narozeninama v příštím týdnu finančně tak úplně nevychází...)

Upraveno uživatelem Goldinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...