Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206tka nestartuje II.dil


Marketa

Recommended Posts

Nenapsala jsi mi, zda na tvém videu startuješ v 13 sekundě, kdy pohaslo všechno. Anebo jsi v té chvíli úplně vypnula klíč?

 

Bouchání po startéru je takové čitelné, lákavé. Ale kdo ti to radí, úplně zapomněl, že v tom případě (vada ve startéru) by to chytlo na roztlačení. (pokud jsi tedy při tlačení nezapomněla zapnout zapalování).

ve chvilce kdy rikam start tak je klicek v poloze startovani, az pak klicek vypnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem už včera (hned první post po videu), že tam zvuk nemám. Dnes tam taky není. Ty tam máš zvuk? - když si to video stáhneš z tvého odkazu?

Nebylo by jednodušší mi napsat "startuju v X-té sekundě", když jsem ti jasně psal, že tam zvuk není.

 

No, neva, ať radí ostatní, já už svoje možnosti vyčerpal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem už včera (hned první post po videu), že tam zvuk nemám. Dnes tam taky není. Ty tam máš zvuk? - když si to video stáhneš z tvého odkazu?

Nebylo by jednodušší mi napsat "startuju v X-té sekundě", když jsem ti jasně psal, že tam zvuk není.

 

No, neva, ať radí ostatní, já už svoje možnosti vyčerpal.

jo ja tam zvuk mam ja to spatne pochopila

Upraveno uživatelem Marketa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem už včera (hned první post po videu), že tam zvuk nemám. Dnes tam taky není. Ty tam máš zvuk? - když si to video stáhneš z tvého odkazu?

Nebylo by jednodušší mi napsat "startuju v X-té sekundě", když jsem ti jasně psal, že tam zvuk není.

 

No, neva, ať radí ostatní, já už svoje možnosti vyčerpal.

ve 26 vterine chcipam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na videu je vidiet ze svieti hladove oko, mas tam dost benzinu? preistotu docapovat aspon 5 litrov ,bezne sa stava ze autom dojdes zaparkujes na miernom kopci to malo benzinu sa odleje na stranu nadrze a potom uz nenastartujes lebo palivova sustava  pri opetovnom startovani chyti vzduch   videl som to uz viackrat

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na videu je vidiet ze svieti hladove oko, mas tam dost benzinu? preistotu docapovat aspon 5 litrov ,bezne sa stava ze autom dojdes zaparkujes na miernom kopci to malo benzinu sa odleje na stranu nadrze a potom uz nenastartujes lebo palivova sustava  pri opetovnom startovani chyti vzduch   videl som to uz viackrat

to sviti vzdycky, pak si zhasne po nastartovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...