Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206tka nestartuje II.dil


Marketa

Recommended Posts

keby to das vsetko do jedneho vlakna tak to mas po kope ale ty uz si vytvorila  3  o tom istom probleme  :)

no to jo no. me uz ale taky za ty tri dny veskerou kapacitu hlavy zamestnava peugeot. navic teda jsem puvodne psala i na jinych www a tam jsem udelala jeste vetsi zmatek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne sa nedotkni toho hrubeho kabelu(respektive ziadneho kabelu )  na starteri  okrem hrubeho ukostrovacieho(toho mozes)kladivom alebo inym kovovym predmetom lebo spravis skrat a budu lietat iskry     proste sa nesmies dotknut plusoveho kabelu startera a zaroven kostry vozidla ( blok motora ci karoseria,kovovy obal startera  )inak zle ale to by si musela byt moc nesikovna aby sa ti to podarilo 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusis ak si das pozor zalezi aky tam je pristup k starteri  najlepsie je ak niekto drzi klucik v polohe start a ty po starteru poklepes,ked sa starter chyti netreba sa nastrasit a zmetkovat napr pustit kladivo z ruky a tak 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenapsala jsi mi, zda na tvém videu startuješ v 13 sekundě, kdy pohaslo všechno. Anebo jsi v té chvíli úplně vypnula klíč?

 

Bouchání po startéru je takové čitelné, lákavé. Ale kdo ti to radí, úplně zapomněl, že v tom případě (vada ve startéru) by to chytlo na roztlačení. (pokud jsi tedy při tlačení nezapomněla zapnout zapalování).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě to tak jednoduché nebude, je tam problém v elektrice motoru--všechny rady ohledně starteru atd. jsou zbytečné, protože jí to nejde ani roztlačit, což by jí asi stačilo (ať si o roztlačení myslíme cokoliv), chce to proměřit určité obvody k motoru, spínačku zda funguje atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P607 olda - ja si uvedomujem ze to neslo roztlacit ,vychadzam z toho ze som videl ele zapojenie  206 -ky{ i ked nemam 100 percent istotu ze sedi z jej autom) a tam starter neni nicim blokovany okrem spalenej poistky (,tie ze su vraj ok) a kabel ide priamo zo spinacky na cievku startera  to znamena ze musi tocit stale ked otocis klucikom  ) ,takze  som jej radil to najjednoduchsie co ako zena moze urobit bez nejakych znalosti  ale starter je bohuzial na nepristupnom mieste napetie baterky pomerat moze merak ze vraj ma tak nech meria a napise

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...