Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 1,6 16V 80 kW - cihlová barva /Jezevčík/


jiriczek

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Tak mám 307 něco málo přes rok a pár věcí, co jsem vypozoroval a trošku mi vadí -

1) odezva plynového pedálu v první čtvrtině. Nevím, jestli to máte taky, ale když zmáčknu plynový pedál cca do 1/4, vesměs se nic moc nestane, otáčky se zvýší tak o 200 (na 1000 ot/min) a to je všechno...

2) auto nemá větech "12V po klíčku", ale tadle větev chybí celkově Peugeotům

3) špatné řazení v zimě (vyřeší výměna oleje v převodovce)

4) palubní PC, který počítá dojezd - mám dojezd 600 km, vyjedu na Ještěd, dojezd 400 km, sjedu dolu a dojezd 700 km... To je věc, co mi vadí asi nejvíc ze všech... Druhé auto, se kterým jezdím (VW Jetta 2,0TDI), tomu se toto nestává... Chápu, že Peugeot to počítá tak, jako bych jel do kopce po celý zbytek jízdy, ale stejně... V poslední době používám spíš analogový ukazatel

 

To je vesměs vše, pak je/bylo pár drobností, které jsou již vyřešené, případně je v nejbližší době budu řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bod 4 si napsal špatně :P  Peugeot to nepočítá jako bys jel pořád do kopce  . . .  Peugeot to počítá na základě objemu palivové nádrže-kolik tam je benzínu a podle aktuální situace jak šlapeš na pedál . . . je jasný,že když si šlapal víc když si jel na Ještěd tak počítal podle aktuální spotřeby a zmenšoval se ti dojezd,když si jel z Ještědu tak si tomu tolik nešlapal na krk a dojezd se ti zvětšoval. . . . co je na tom nelogické :myslim jak to mají jiné značky nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Kvůli audio a celkově kvůli krátkému času mezi funkčním autem a ecomomy režimem řeším výměnu autobaterie, jaká největší baterka tam jde narvat? Nejde mi o to, co Peugeot říká, že stačí benzíňákům, jde mi opravdu o co největší možnou autobatereii, co tam můžu dát.

 

Díky za rady. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na konkrétním výrobci, každý to může rozměrově vyrábět jinak. 

Pokud ti nevadí vyšší cena, co takhle zkusit Optimu? Základní červená má kapacitu sice jen 50 Ah, ale dává startovací proud 815 A. Pro Hi-Fi bude asi lepší žlutá s 66 Ah a 830 A. Žlutá 75 Ah a 975 A se tam asi už nevejde. 

Měli jsme červenou optimu a fungovala asi 12 let, a to střídavě v osobáku i v nákladáku. :papa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

file.jpeg

file1.jpeg

file2.jpeg

file3.jpeg

 

Tak jsem dnes přišel k autu, zjistil jsem, že na autě mám docela nálož... Lidi okolo mě vyhazovali svoje místo hrablem... No, to mě nějak extrémně nebaví :D Takže jsem zkusil štěstí no a podařilo se mi vyjet klasickým způsobem :D Lidi okolo docela koukali... No každopádně na odpolední cestu mám očištěno + udělaný koleje na vyjetí :potlesk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Již delší dobu jsem si říkal, že jsou ty plechy až moc zalezlý v autě a dneska, když jsem byl s kamarádem na vrakáči, narazil jsem na 200mm podložky, včetně středové díry přímo pro Puga.. Tak jsem si je vzal :D vč. šroubů za 1200,-. Musím teda ještě koupit měděnku, abych pak ty plechy vůbec sundal, ale věřím, že to bude vypadat pěkně. Až bude nějaké přijatelnější počasí, nebo volná garáž, tak je nahodím + hodím foto.

 

 

 

Podložky na kole 200mm.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, vezmu je železným kartáčem a stříknu nějakou základovkou. :)

 

Ještě otázka, co se týče Economy módu - Jak dlouho vám drži auto v "klasickém" režimu, než přepne do Economy? Protože dneska, když jsem čekal na kamaráda, tak jsem auto chcípl, nechal jsem si hrát na nízkou hlasitost hudbu (vč. wooferu) a auto cca po 5ti minutách zdechlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...