Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejlepsi a nejhorsi sraz


Guest Masinka

Recommended Posts

Původně zaslal: Peta

Na Masinkovi me zarazi jeho urazena jesitnost. Nejdriv sraz ve Vrchlabi vychvali (ano, chapu, ze tam mohla byt urcita cast tolerance) a pak naprosto otoci a vsechno je jinak...

Chvalit se da i naprosto otresny sraz :super, ale kdyz ho pak clovek porovna s ostatnimi, tak nepatri ani nezi nejlepsi ani mezi prumerny, ani mezi podprumerny, ale mezi ty zdaleka nejhorsi, tak jsem to napsal, ze se Vam to nelibi je jenom Vas problem, muj nazor mi nastesti, narozdil od jinych veci vzit nemuzete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom dotaz z pořadatelského pohledu:

Čím byly Slapy tak vyjímečně dobře zorganizované?

Co by tedy měli příští organizátoři srazů od slapů okoukat?

Za sebe si myslím, že se snažím vždy weekend využít a že snad tedy srazy, které pořádám, mají nějakou náplň a že účastníci nemají moc času si vzpomenout, co je to nuda - spíš je mi vyčítán naopak přebytek nápadů a proto prý nezbývá účastníkům moc času na vzájemný pokec.

Že se vlastně celý sraz odehrává vždy během soboty je zapříčiněno tím, že množství lidiček zpoza buku (nebo naopak dlících ještě v pátek dlouho v práci) přijede až v sobotu a část lidí zase chce v sobotu večer i zmizet - takže se nám prostor pro srazové dění smrskne na cca 10 hodin v létě a odhadem 6 - 7 hodin v zimě - co všechno by se tedy v tomto časoprostoru mělo udát, aby byl sraz alespoň srovnatelný s Tebou chválenými Slapy??? (na Slapech jsem nebyl, mám jen kusé informace o problémech na letišti, ale nic konkrétního).

Co se týče Minimaxova Vrchlabí, tak z mého pohledu se jednalo o sraz vzniklý z nadšení jedince, svolaný velice bleskově a přesto nabízející zajímavou náplň prožití víkendu v Krkonoších, takže já si za svým poděkováním Minimaxovi stojím. Je fakt, že nejsem zvyklý všechno přesně přepočítávat, takže jsem nezaznamenal žádné průběžné pohyby cen - to však neznamerná, že tvrdím, že nebyly - spíš naznačuju, že když mi na konci pro mě dobře prožitého víkendu předloží účet, tak pokud po mě nechce opravdu nějak horentní sumu, zaplatím a v podstatě to dál ani vnitřně neřeším.

Ještě zdůrazňuju, že bez pomoci Minimaxy a Péti by na srazu v Kostelci byl program podstatně chudší a se spoustou \"drobností\" bych si bez obou nadšenců asi neporadil.

Myslím si, že každý má možnost uspořádat si sraz podle svého gusta, je jen na členské základně, kolika srazů se bude chtít zúčastnit

A TAKY JE TŘEBA SI UVĚDOMIT, ŽE MNOHO PSů = ZAJÍCOVA SMRT

Určitě by nebylo dobré, aby byly weekendové srazy třeba 1x měsíčně, spíš bych preferoval tak 4x v roce

Kandidáty máme:

Zimní klouzání (letos Kostelec nad Mrtvicí, příští rok možná Šumava nebo Krušné Hory)

Šebetov (eventuelně Moravský Kras - možné i spojení obou míst)

Okruh (asi Vysoké Mýto???)

Ještě by to chtělo něco v jižních nebo západních čechách, a? se podíváme taky někam, kde to neznáme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pro mě byl ten na Slapech nejlepší hlavně z toho důvodu, že byl můj první jak jsem psal. Co se týká problémů na letišti tak myslím, že to bylo zaviněno neukázněností několika lidí takže organizátor za to nemohl. Jinak sraz v Kostelci se podle mě organizátorům hodně vydařil a povedlo se jim sestavit zajímavý program takže se nikdo nenudil.

Taky souhlasím s Medvědem, aby se tyhle větší srazy dělali jenom párkrát za rok, podle mě tak 1-2 v létě a 1x zimní. Jinak by to asi přestalo pro většinu lidí být zajímavé tam jezdit a hlavně co by organizátoři pořád vymýšleli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slapy nijak výjímečné nebyly. Ale byly ve velmi příjemném prostředí, kde byla spousta různého vyžití, a byly v čase, kdy byl ve čtvrtek státní svátek, takže řada lidí tam dojela už ve čtvrtek ráno a na pátek si vzala volno - pro takové z nás to byla spíš společná dovča než nějaký sraz aut. My tam třebas měli kola, v místě bylo možno půjčit si loďky, okolí bylo jak stvořené na procházky, ubytování bylo slušné a hlavně tam byla solidní hospoda s velkou terasou a především se super provozovateli. Takže to byla tařka ideální kombinace, dávající ve výsledku spíše pohodovou víkendovou slezinu, ve které o ta samotná auta zas ani tak moc nešlo. Mně osobně vůbec ani nechybělo to letiště. Že by se ale ještě někdy sraz podobného rázu opakoval, docela pochybuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsem na žádném ze zmiňovaných srazů s P-clubem nebyl, ale musím se zeptat na sraz v Lánově. Předpokládám, že šlo o Dolní Lánov u Vrchlabí...

Na tomto místě funguje jakýsi Holanďan, který podobné srazy nesnáší, na letošek si letiště dokonce snad pronajal, aby se tam nic takového nemohlo konat... A vloni nám naházel na dráhu hřebíky, takže většina sprintů dopadla takto:

http://www.e30.cz/srazy/2004_08_14_Dolni_Lanov/P8141580.jpg

V polovině srazu nám dokonce začal letiště přehrazovat traktorem... A tak se chci zeptat, jestli se na vašem srazu na onom místě nevyskytovaly podobné problémy, či zda se jedná o velikost srazu (my tam měli přes 150 aut) nebo o alergii na BMW...

Peta: Nechápu ve spojitosti s Masinkou pojem urazena jesitnost:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Já jsem zatím sice na moc srazech nebyla, ale na všech, co jsem byla, se mi moc líbilo. Samozřejmě asi nejlepší byl sraz v Kostelci, protože tam byl hodně dobrej program, i když ke konci už aji trochu náročnější :D (orien?ák) :D, pěkné prostředí, atd. Ale líbí se mi jednodenní srázky, třebas ve Frýdku je to díky Zilovi SUPER :super :super. Takže jen tak dál a já už se těším, až zase někam vyrazím. :papa :papa

OOOO:D Dekuju za zminku budu se snažit dal delat lepši alepši setkani:D:D:D

PS: neni to jenom má zasluha je to zasluha všech zučastnenich :D

[upravil dne 2/12/05 ZILA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...