Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sygic - aktuální mapa ČR?


Veverka

Recommended Posts

Byla nějaká aktualizace teď někdy? Posledně jsem jel do Mariánek podle navigace 30. července a problém žádný, jezdím offline.

 

Veri Sygicu mám 16.2.11, mapa ČR se mi zrovna aktualizovala.

Upraveno uživatelem Stejsn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdím pouze offline, hledání aktuální (výchozí polohy) někdy trvá déle, ale nepřijde mi to nic mimořádného, ani jsem nepostřehl, že by to nyní šlo pomaleji než dříve. Zkusím se na to zaměřit. Na verze softu a map příležitostně mrknu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 rok později...
Návštěvník

Opráším to a chci se zeptat. Offline Sygic funguje v dnešní době spolehlivě? Jedu mimo EU a platit 300,- za 1MB dat pro online navigaci se mi zdá dost peněz. Teď se nechá koupit licence Sygic za 320,- .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje dobře, jen tomu chybí právě ty OnLine informace, uzavírky, doprava a podobně. Bez toho je to takové ořezané. Raději používám onLine navigace, ale ty peníze chápu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho kupoval někde za 1300, ale používám ho minimálně. díky tomu, že je v rámci EU roaming jako doma, tak ho skoro nepotřebuji. Ale za takovým účelem jak píšeš je naprosto v pohodě. Tak budu kupovat místní datovou SIM až pojedu ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...