Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tvrdé silentbloky nabídka!


F.I.K

Recommended Posts

Tááák. Jelikož zadní silenty ramen likviduju jak na běžícim páse, tak jsem se rozhodl, že si nechám udělat pořádné kvalitní a plné. Jelikož to vypadá, že bychom se s cenou dostali mnohem níž než prodává strongflex (a to někam pod polovinu) a já nejsem žádná soukromnická svině ( :D ) tak nabízím i zde.

Jednalo by se o přední silentbok a zadní silentblok předního ramene a možná silentblok spodního úchytu motoru. (vše
306/xsara).

Jelikož je to zatím ve fázi domluvy a výrobce silenty ještě nemá v ruce je cena pouze přibližná, ale počítám že se vším všudy by ceny byly někde okolo 600,- až 700,- za kus zadního silentbloku a 300-400,- za přední. Tzn. zhruba 1000,- osazení jednoho ramene. Cena se může jště hnout, záleží i na množství, ale nepočítám, že by rostla nějak výrazně nahoru

  Kvalita by měla být mnohem vyšší, než u rozjetých známých firem, ale to nemůžu soudit.

Potřeboval bych vědět kolik lidí a co všechno by mělo zájem. Následně bych si od zájemců vzal nějakou zálohu na účet ať mi pak neleží krabice silentů doma a zadal objednávku. Tak hurá. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou dva stejné jakoby naproti sobě, ale nasunuté na jedné "trubičce", beru to jako jeden abych nedělal zmatky a moc mi to zřejmě nejde. :D

Prý vydrží mnohem víc než Power... Nemůžu soudit, ale pro sebe beru na dvě auta. Tak to promysli a dej vědět, chtěl bych co nejdřív objednávat, na VTS mám obět zadní KO. :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chlapy, zrovna sem sem chtěl napsat to samý na 406ku! :D Bude my to dělat jeden chlapec ze Zlína, dělá to běžne na Hondy atd., neni to ten samej? A proto se ptám i já: NECHCETE JE NĚKDO NECHAT VYROBIT TAKY NA 406ku? Jezdim na 18" a nebaví mě je měnit každou sezonu, letos sem se na to vysral a gumy za spoustu penez můžu vyhodit... 

 

to R.I.P. : pokud by to byl stejnej chlapík mohli by jsme to dát dohromady ne? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak by to opravdu měla bejt kvalita minimálně na úrovni Powerflexu, můžete si vybrat jakou chcete tvrdost (klidně stejnou jako origo Powerflex, mekčí i tvrdší, i barvu nám udělá jakou budem chtít), ale hlavně, na 406 se nevyrábí!! Powerflex, Strongflex atd. nikdo nic....

 

Já do toho půjdu každopádně, když by se někdo přidal budu rád, vyjde to levněji...

Upraveno uživatelem jaxvine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš představu jakou tvrdost bys nechal dělat? Powerflex snad nabízí 70 - žlutý, 80 - fial. a 95 černý. Mam od nich přední nápravu i spodek motoru a vše cajk, snad jen krom horší montáže předních sb, mam starší typ (nejdou ůplně zalisovat do ramene), teď už dělaj jinak upravený. Tak si myslim, že bych bral jen ty přední, nejlíp 90+. Ale pokud se ti nesejde tolik lidí, aby mnělo význam to zadávat hromadně, oželim to.

Každopádně dík za sdílení nápadu:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele myslim že to klapne určitě, neměl extra problém udělat jednu sadu, ale víc jich vyjde levnějc... No a co máš na autě za powerflexy? 70,80 nebo 95? Je to hodně tvrdy/hlučný nebo tak? já sem si říkal že asi zlatou střední cestu 80... ale nejspíš nebude problém udělat různý tvrdosti... Sem s nim v kontaktu, až to s nim domluvim dám vědět ;)

Upraveno uživatelem jaxvine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to spíš cílený na fíka, mam 306:-) Ale nevadí.

JInak mam teda přední sb 80 a zadní sb př. ramene jsou 95, měkčí v nabídce nemaj. Pocitové lepší stabilita a na brzdách je to klidnější. Nějakou hlučnost, nebo vibrace neřešim, protože mam celej motor na tvrdejch, takže palubka se chvěje tak jako tak:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo aha :D no to je jedno... :D No tak pokud to neřešíš tak chápu, já bych se raději držel u těch 80 tek. už teď sem o 6cm dole na podvozku, 40 profil gumy na 18" a už teď je to občas pěkná rána když nedejbože vezmeš nějakej výmol... Je to auto na každodenní ježdění, spousty věcí se nebojim, ale zrovna závoďák to neni ;) No a na motor budu dávat tvrdej minimálně spodní akcelerační, ten mě s*** už dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to bude ten samej.  :)  Já budu brát na nápravu to nejtvrdší, takže 90-95, nepředpokládam, že by se to mělo nějak vyrazne projevit na hlučnosti a na motor asi 80. Mě je jedno kolik lidí bude mít zájem, budu to dělat pro sebe, takže prostě jen pribalim pár zadních silentbloku na predelani a pak to rozešlu. To už preziju. :D  Kdo má zejem o ty na 306 napište mi do zprávy, v pondělí bych mu chtěl poslat železa k těm zadním silacum, tak ať to neposilam na dvakrát. Pak se dozvim konečnou cenu. Jenom potřebuju vědět počet. ;) 

 

Jen pro pochopení k těm zadním... Kdyby mi měl vyrábět i tu železnou klec, tak to vyjde znatelně dráž, takže se ppoužijou buď starý co vyhrabu do, případně nové, které stojí do 200,- za nějaký šmejd. Použijou se z toho jen ty železné klece.

Upraveno uživatelem F.I.K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mě je to taky celkem jedno ;) já je budu dělat tak jako tak klidně 2+2... Takže stejně jako F.I.K. jestli máte někdo zájem řekněte, postup bude stejný buď mi pošlete starý silenty a nebo koupim nějaký šmějdy který mu pošlu... šmejdy můžu sehnat 2x zadní silent ramene 375 Kč, a 2x přední 300 Kč + pošta. To mu pošlu a on nám do toho udělá polyuretan...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu to dobře, že i na přední potřebuješ ty klasický, aby se místo gumy vyplnily PU? Jinak by ještě třeba stálo za zvážení nechat ty zadní předělat z novějšího typu co je na berlingo/partnera - 200/ks. Jsou hliníkový a nemaj tolik místa na výplň, v podstatě jsou stejný jak powerflexy, akorát guma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu to dobře, že i na přední potřebuješ ty klasický, aby se místo gumy vyplnily PU? Jinak by ještě třeba stálo za zvážení nechat ty zadní předělat z novějšího typu co je na berlingo/partnera - 200/ks a pasujou i na 306/xsaru. Jsou hliníkový a nemaj tolik místa na výplň, v podstatě jsou stejný jak powerflexy, akorát guma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Guest deaddream

tak ja som mal strongflexy červené na octaviu a vydržali menej jak origo ,ale teda chvilku to sedelo pekne asi  2 mesiace ,potom to išlo do sračiek 

neviem či by som išiel ešte do PU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...