Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P208 - klady a zápory


PEUGEOTIK307

Recommended Posts

V Saturday, February 24, 2018 at 23:24, pitrs111 napsal:

 novým majitelem 208 1,2 (66kw)  rv 2013 najeto poctivých 37000 žádná stočenka nebo bouračka historii auta znám.

Je zde někdo z Kladna kdo má 208 a svezl by mě v ní? Auto je super nemohu si na něj stěžovat,ale ten podvozek při tlumení nerovností  je fakt tragédie.  Každá sebemenší nerovnost a já mám pocit že se auto rozpadne bouchá to někde od přední nápravy. Už 2x jsem ho dával kvůli tomu do servisu, jednou měnili pravý stabilizátor, ale žádná změna,  podruhé si nebyli jistí co by měli vůbec měnit, že je tam všechno v pořádku, tak jestli je to normální, nebo jsem jen z hýčkanej ze svého předchozího auta mazdy 6 rok výroby 2003.

Ale měl  jsem i fabku druhé generace, vw polo a nikdy to taková tragedie nebyla.  Případně jestli má někdo zkušenosti, kde by mohl být problém.

Tak si myslim ze uz nebudu zjistovat co to tam pri prejezdu nerovnisti klepe, jelikoz jsem dneska nastartoval ujel 100m a drc auto chciplo a neslo nastartovat. Jen bzuci starter a oranzova kontrolka s vykricnikem. A kdyz tam dam jakoukoliv rychlost tak auto jde roztlacit uplne bez odporu. Takze  predpokladam potkany motor? Pri najezdu 38 000? 

Upraveno uživatelem pitrs111
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎26‎.‎02‎.‎2018 at 11:40, honzanaj napsal:

A tohle je moje skoro už posedlost. Nevěřil bych, že mě budou někdy zajímat háčky v kufru, ale poté, co jsem si zvykl nákupy rozvěsit v 308 (2012) na háčky a nestarat se, nepřestávám kroutit hlavou, že v 308SW (2016) nemám ani jeden. Tím spíš mě potěšilo, že v nedávno zapůjčené 208 háčky byly. Ihned mě ale nadšení přešlo, když jsem zjistil, že díky sklonu a tvaru na tom nedrží naprosto vůbec, ale lautr nic, a to ani v klidu. Takže stále platí - hobbymarket a dodělej si sám(a).

Tak to přesně tak dopadlo, svépomocí DODO (dodělej doma) jsme na stávající háček provrtali otvor a do něj zavěsili pořádný háček :-). Ještě uvažuji o dalších vychytávkách, klidně se nechám inspirovat ostatními.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...