Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

taky vas prudi cyklovac na sterace


tmx.806

Recommended Posts

nefungovalo mi rozsveceni pri otevreni dveri a pri hledani na netu jsem narazil na - no a tak jsem ho koupil a vymenil a FUNGUJE TO!!! :roker - kdyby ho nekdo hledal, je nad tim filcem nad pedalama a je modry - staci vycvaknout stary a nacvaknout novy - a je to konecne jak v normalnim aute... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: tmx.806

nefungovalo mi rozsveceni pri otevreni dveri a pri hledani na netu jsem narazil na - no a tak jsem ho koupil a vymenil a FUNGUJE TO!!! :roker - kdyby ho nekdo hledal, je nad tim filcem nad pedalama a je modry - staci vycvaknout stary a nacvaknout novy - a je to konecne jak v normalnim aute... :super

Přátelé, opravdu to funguje ??? Mám 806ku 2.0 turbo, r.v. 2000 a fakt mě docela vadí ten cyclátor .... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MrkefPřátelé, opravdu to funguje ??? Mám 806ku 2.0 turbo, r.v. 2000 a fakt mě docela vadí ten cyclátor .... :aut

Věř, věř. Taky mi to bylo divný, ale funguje dokonale. Jen mi je divný, podle roku výroby, Ty tam nemáš deš?ovej senzor?

Jinak i cenovej rozdíl je značnej. Relé u peugeotu 1200,- a škodovácký 230,-. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...

Ahoj,už neprudí,už jsem to vzal z jedné vody načisto,a při výměně rádia jsem dostal odvahu a rozebral palubku pod volantem.Cyklovač jsem vyměnil - šel ale velmi ztuha vytáhnout z patice,až jsem si myslel ,zdali tam není nějaká západka,nebyla.Cyklování funguje,rychlé kyvy také.Jsem spokojen.Vyměnit by to šlo i bez demontáže panelu pod volantem,ale lepší je na to vidět.Jak budu mít možnost,přiložím i nějakou fotku s rozmístěním ukrytých šroubů.P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Taky Vás někoho zlobil cyklovač a může mi stím někdo z Vás poradit,nefunguje cyklovač,nefunguje doběh stěračů do spodní polohy a nefunguje jednotlivé setření(páčka směrem dolů-stěrač běží pokud držím páčku a pokud ji pustím stěrač se ihned zastaví v poloze v které jsem ji pustil) jinak pomalejší a rychlejší chod stěračů funguje:myslim

za případné odpovědi moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tidit

Taky Vás někoho zlobil cyklovač a může mi stím někdo z Vás poradit,nefunguje cyklovač,nefunguje doběh stěračů do spodní polohy a nefunguje jednotlivé setření(páčka směrem dolů-stěrač běží pokud držím páčku a pokud ji pustím stěrač se ihned zastaví v poloze v které jsem ji pustil) jinak pomalejší a rychlejší chod stěračů funguje:myslim

za případné odpovědi moc děkuji

O jaké auto jde? :myslim

Možná bude právě na vině relátko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tidit

Jde o Citroen Evasion,pokud by to opravdu bylo relátko,v které části auta ho najdu,dík za odpověd

:roll

Možná by věděl někdo kdo má 806. Jinak podle mne by mohlo bejt v prostoru pod volantem za pojistkama. Ale to jen tipuju. :myslim

[upravil dne 29/10/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.To na feldu mě stálo asi 200 a jsem spokojen.Interval se nastaví tak,že dáš páčkou dolů jeden kyv,a až je potřeba,tak posuneš páčku nahoru a cyklovač je nastaven.Změní se pršení,jednoduše zopakuješ nastavení.Nastavení si to pamatuje i další dny.Horší bude,pokud je něco s kontakty na páčce.Na relé je vidět,pokud zasuneš hlavu týlem až na plynový pedál,nebo pomocí zrcátka.Přístup je dost stísněný.

Určitě by Ti cyklovač (půjčili za 200)na chvíli půjčili ,já to tak s prodejcem domluvil bez problému.P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: Voloda58

Nemá někdo fofo, kde se ten cykovač nachází u P 406 r. 2000 ?

Usuzuju že nemáš dešťovej senzor.

Jenže zase to je novej model, takže nevím přesně jestli už stěrače nejsou řízený přes BSI, kterou tam podle mne máš. :myslim

Pokud nejsou tak se koukni za pojistkovou skříňku u nohou řidiče a hledej světle modrý relátko. Bude dost utopený, ale je jediný. Pokud tam bude tak ho stačí vyměnit za to výše zmiňovaný škodovácký do felicie. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Voloda58

Ještě jsem nebyl za pojistkama, bojím se, aby tam něco neprasko, i když to asi sundat jde. Tam v zádu jsou taky nějaké pojistky. Když zkusím cyklovač, někde tam dole cvaká, ale nejde zjistit přesně kde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...