Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klepání 309 D


buki

Recommended Posts

Zdravím,

mám problém. Při přidání plynu se ozve od přední pravé strany kovové ,dost hlasité klepnutí jednou nebo dvojité hned zasebou.Pak je ticho.Dělá to jen když rychle zaakceleruji,při pomalé akceleraci je ticho.Dělá to, když jedu rouně,ale i v zatáčkách,když rychle přidám plyn.Taky stejný zvuk slyším na hrbolech nebo přes koleje.Teď jsem zkoušel podle návodu zde na fóru jezdit rychle pod plynem do kolečka ostré zatáčky na obě strany a ticho po pěšině,žádné rachtání ani klepání.Myslíte,že by to mohly být ty silenbloky?

Prachovky mám rok nové a neporušené.

Díky za rady .Buki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skusenos? za 5 100,- .

Po pridaní plynu na 1 - 2-ke krátke zavrčanie. Inak nič. Stihol som ned tým rozmýšla? asi 4 hod. t.j. 8 km aj s prestávkou, nejazdím tak pomaly. Zrazu lup rapídne zníženie výkonu asi 4 sec. a motor mrtvý. Bola tma, tak som nad tým nelaboroval. Takmer slzy v očiach a po takmer infarktovom dni,, toto\". Myšlienka ventily a valce bola takmer jasná.

Po od?ahu prvé info utrhutý vrchný držiak motora. Hovorím si,lepšie, ako čierna mora.

Druhé info držiak ceý, ale utrhnuté šróby toho držiaka pod rozvodm, tým naklonenie motora a opretie remenice roznodu o držiak a zástava motora. Najhoršia varianta, motor von.

Nakoniec zhodili rozvody, kôli placu, neako vyšrobovali, dali dokopy ešte vymenili manžetu poloosi popri tom aj jedno ložisko ktoré bolo poču? asi pol roka a celkom som si myslel na celú poloos.

No nešľaktrafilo by Vás niekedy?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...