Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

Netuším. Podle SB se kvůli výměně musí rozebrat půl auta :aut, takže teď vymýšlím, jak to vyměnit bez sundání světel :myslim Pravá by mohla jít celkem dobře, ale u levýho světla není místo ani na sundání krytky. Asi půjdu cestou "baterka + kastlík" pryč a uvidíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo: Pořiď si kvalitní stroj na prohlížení. Miniatury se zobrazují opravdu malinký a po rozkliknutí je fotka 1200x600. To má dnes snad i ten základní notebook :roll Jestli na to koukáš na nějakým čína telefonu, tak to je tvůj problém ;)

 

Radime, je to spoj mezi prahem a blatníkem. Asi to kdysi schytalo nějakou ránu. Rantl prahu je trochu zdeformovaný a popraskal tam lak. A tím jak na to předchozí majitel kašlal, tak se to takhle rozlezlo. Zatím jsem to očistil, a vzal odrezovačem. Zítra to vezmu antikorozní základovkou a na jaře až bude teplo to odstrojím a udělám pořádnou opravu. Není to nic, co by se nedalo zachránit ;)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si pořiďte pořádný prohlížeč :aut Já to jak v telefonu, tak na PC a NTB vidím naprosto bez problémů. V příspěvku jsou dvě miniatury a po rozkliknuti se zvětší na celou obrazovku v rozlišení 1200x600. Nevím, co bych s tím měl dělat jinýho :nevim
Almanil: vysvětlení viz, co jsem psal Radimovi ;)

 

EDIT: Foto tedy zmenšeno ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska zkusil vyměnit a otestovat pravou výbojku. A skončil jsem na tom, že s ní nejde zaboha otočit :aut Podle návodu se s ní má otočit proti hodinovým ručičkám, aby se uvolnila :myslim No nepodařilo se :( A vzhledem k ceně nových světel jsem to raději vzdal. Nerad bych tam něco urval  :bojim  

Asi to nechám, až bude lepší počasí a budu na to mít čas a klid. Nebo to nechám potupně na servis :myslim:D

post-1103-0-35498300-1457637251_thumb.jp

post-1103-0-89817600-1457637260_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau mám jen dotaz ty výbojky měníš proto že málo svítí světla . Já jen že jsem četl a viděl i video na youtube že v čočce se se vypaluje po čase ta odrazová plocha a pak pomůže jen renovace světlometu tady máš odkaz na video . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přema: No já jsem si myslel taky, že to bude brnkačka. Koukal jsem na návody a videa a nabral dojem, že to musí jít lehce. Ale tady s tím otočit lehce nejde. Bral jsem za to myslím docela dost. Pak jsem si uvědomil, že hýbu s celým vnitřkem toho svělta, jak se natáčí, tak jsem hodil raději zpátečku. Docela pak bobky po nastartování, jestli to nevyhodí nějakou chybu světel. Naštěstí OK :roll

 

Kemo: Díky, ale to video nebylo třeba. Svítí to v pohodě. Možná levá má trochu víc fialový obrys, ale to je vidět jen, když najedu čumákem k bílé stěně. Ty výbojky jsem dostal jako dárek, tak je tam chci dát, ať je tam to nejlepší :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Blížíme se ke společnému 5tis výročí a byl jsem dnes přivítán nádhernou hláškou :aut

Dal jsem to do "Peugeot překladače" a znamená to: "Ještě jednou se mnou pojedeš v dešti, tak uvidíš, co umím" :D

post-1103-0-76863600-1460614662_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evidentně se mu nelíbil včerejší výjezd, kdy nás cestou z práce zastihla přeháňka. Když jsem ho nahnal večer do chléva, tak vše OK :myslim Možná ho rozhodila ta noční jarní bouřka a špatně se vyspalo :D:aut

Uvidíme odpo, jestli už bude mít lepší náladu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...