Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

Díky moc všem ;) 

Je to 8/2012 a je to GT, takže 2,2HDi 150kW/204k

Cenu a km si zatím nechám pro sebe :mad:  Až to všechno vstřebám, tak se to tak akorát po klubu časem roznese samo :aut Jinak v garáži jsem zatím nespal, ale pojistku už zařízenou mám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak jsem měl dneska čistící náladu a narazil jsem u displeje navigace. Vzhledem k tomu, že byl celý upatlaný - umaštěný, tak jsem vzal speciální hadřík na LCD a pomalu jsem ten sajrajt z toho postupně otřel. Akorát mě pak čekalo nemilé překvapení :grr  Nějakej dřevorubec ho takhle zprasil a nějkej další patlal to asi zamaskoval tím "nástřikem" humusu  :myslim Co jsem na to koukal, tak to vypadá, že na tom displeji je antireflexní vrstva (mívaly to třeba CRT od EIZA), která je poškrábaná a ve spodní části prodřená, jak někdo čistil palubku :roll

Jediná klika je, že to je vidět jen ve vypnutém stavu. Když je displej aktivní, tak si toho člověk prakticky nevšimne, pokud to nehledá. Ale i tak to nas*r* :bojim

 

Jinak jsem ještě zkusil očistit jeden plast v motorovém prostoru. Docela  rozdíl, ne? :D:aut Asi bude mít smysl to postupně očistit všechno :)

post-1103-0-03280600-1445887330_thumb.jp

post-1103-0-60443300-1445887331_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak on ten motor by potřeboval vzít celej. Ne jen ty plasty :aut Ale myslím, že teď budou muset stačit plasty a zbytek až bude teploučko :) Já si na "tuningářsky" čistý motorový prostor taky nepotrpím, ale tohle je fakt už moc velká prasečina :D Navíc si musím užívat šlechtění, dokud to jde. Až se to začne sypat, tak na to nebude prostor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problém s displejem dnes úspěšně vyřešen. Nechal jsem se inspirovat TÍMTO a z antirefelxní obrazovky je reflexní :D:aut

 

Upřímně řečeno, na funkci to nemá absolutně žádný vliv :myslim Uvidíme, co na to sluníčko, ale myslím, že to bude napohodu ;)

post-1103-0-35282000-1445967635_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Vzhledem k volnu a včerejšímu solidnímu počasí jsem konečně mohl vyvenčit stádečko a skončili jsme až pod Sněžkou :aut Displej je naprosto bez problémů čitelný i na přímém slunci, takže pohoda :) Jinak cesta jedním slovem "paráda". Využil jsem toho, že se po cestě vyskytlo několik úseků "německé dálnice s neomezenou rychlostí" a provětral jsem koníkům hřívu  :D Líbí se mi, že když jedete 140 a přidáte, tak jedete ve chvilce 170. Stejně tak se to chová, když jedete 90 a přidáte. Vím, že pro někoho je to úplně normální, ale já z toho mám stále takovou tu dětskou radost :mad:  Jinak spotřeba klesla ze 7,4 na 6,9, takže celkem slušný, na to že jsem to nešetřil :myslim PP ukazoval cestou z5 v jednu chvíli dojezd i 1300km...

Jediný, co mě trochu štve, že je auto zvenku zase zasviněný. Ale to už teď asi jiný nebude :bojim Jo a blejsknul jsem tam ještě jednu krásnou káru - ten nový Mustang se fakt povedl :super

post-1103-0-09540500-1447062412_thumb.jp

post-1103-0-28469400-1447062456_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...