Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

hele na brambore ted resim neco podobneho.

Taky to mam pod turbem poblity.

V prvni fazi bych to ocistil a sledoval.

Muze chcat jak uz tu nekdo psal z tech hadic okolo.

Treba u me je to od ocisteni naprosto ciste tak bud to dela fakt jen nekdy a nebo to bylo nekdy v minulosti a nikdo to pak po servisu(treba prave po te vymene hadicek) neocistil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi to podařilo včera v rámci možností očistit. Ještě jsem znovu zkontroloval ty hadičky a všechny jsou čisté - na fotce je vidět i ta "pancířová" :myslim 
Takže teď trochu pojezdit a uvidíme. Buď to prosakuje tím spojem, co je příruba (viz zelené zakroužkování výše) a nebo je to guferem, ze kterého to teče na setrvačník a z něj se to pak dostane všude možně :nevim  Na téhle straně je totiž taky setrvačník nekrytý (viz foto), takže z něj ten olej může stříkat klidně až na to turbo :grr

WP_20180725_20_25_38_Pro.jpg

WP_20180725_20_32_58_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Sytic, koľko ma auto km? 

Na mojej 508 menili pred predajom mne gufero. Všetko OK ale mal som presne to iste čo ty. Kontroloval som všetko, nakoniec som len dotiahol plastové koleno na turbe a bol pokoj s tiež som mal až kvapky na automate. Sledujem to stale ale je pokoj. Klop-klop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@TommyC4 Nedávno jsem pokořil magickou hranici :aut 

Hmm, jaké plastové koleno myslíš, a kde se má dotáhnout? Já myslím, že u mě to bude od toho gufera. Okolo turba to sice bylo také od oleje, ale nebyl to tekoucí olej. Spíš jako umaštěné. A vzhledem k tomu, kolik toho je pak dole na deklu by to tam muselo vyloženě téct :myslim

WP_20180810_18_44_32_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem se na to byl podívat a absolutně nevím, co kde utáhnout :roll

Jinak ten spoj mezi turbem a plastovou trubkou je suchý. Špinavé to je až ve spodní části. Leda by to teklo z druhé strany, kam není vidět :nevim  S autem jsem jel ale naposledy včera, tak si myslím, že pokud by to teklo tudy, bude to vidět :myslim

WP_20180928_15_40_15_Pro(3).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...