Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

JJ, je to vše v servisce, kterou mám v elektronické podobě uloženou u servisáka Federal Cars, který tam už nepracuje :D :aut 
Já jsem mimo, takže budu odrezovávat samo-domo ;)  Poučení pro ostatní včetně Milana :myslim 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jéé, že jsem to sem dával :roll  Jedny dveře ze 100tis ks 508, který měly třeba už vadu z výroby a teď to vylezlo a dělá se z toho nějaká tragédie :o
Teď jsme měli doma novou 308 GTi a ta má ve spárách normálně gumový těsnění kolem dokola. Ideální řešení. Nedostane se tam ani voda a ani bordel :super 

Edit: Tak to těsnění má i stará 308, tak nevím proč je 508 bez něj :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Blíží se 6. narozeniny, tak jsem dnes 508 vyměnil (po 13 měsících a 7tis km) olej a filtry (krom naftového, ten až příště). A jelikož korozi dveří jsem ošetřil, vrhnul jsem se na zadní lemy.

Co k tomu dál dodat. Je to pro mě zklamání :( Čekal jsem, že tam něco bude, ale tohle je po 6 letech úlet. Nečekal jsem, že bude 508 takhle odfláknutá :nevim

WP_20180703_15_41_35_Pro.jpg

WP_20180703_16_01_10_Pro.jpg

WP_20180703_16_01_28_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NJN, jsou to prostě matláci. Je to vydřený od těch kobercových podběhů. Se do toho pěkně to blátíčko s pískem zažere, a pak to brousí a brousí, až to probrousí :(  Všude jsou tam napatlaný metráky tmelu na spárách, což je fajn, ale kdyby tím stříkli i ty lemy zevnitř,  alespoň v místech, kde se to dotýká s tím podběhem, tak se to prodře nejdřív za 15let :roll To samé na tom přechodu blatník/nárazník. V té mezeře zůstávají nečistoty a jak ten plast pracuje, tak to brousí a brousí... Teď abych ještě sundaval zadní nárazník, abych ty kraje opravil, když už to dělám :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty tam máš kobercove podbehy? To je špatně, ty se nasaknou vodou a drží na sobě špínu. :(

A že to 306 nemá? Tam je ještě poctivý pozink.  Já mám odloupnou barvu na předních blatnicich od nárazníku, několik let a téměř se to nezvětsuje,  koroze minimální, zinek to dal nepustí. Ani to nebudu řešit, není důvod. :D

Tohle by stačilo vyvoskovat... škoda. 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já myslím, že je tam nemám jen já :roll  Myslím, že jsou ve všech novějších Peugeotech :nevim Jasně, že jsou naprd. Mám v plánu takhle odstrojit i 308 (taky tam jsou koberce), tak jsem zvědavej, jak to bude vypadat. Letos jí bude 10let, ale myslím, že na tom bude mnohem líp :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Aktuálně znovu pátrám po zdroji úniku oleje. Již dříve jsem podezříval gufero (viz starší příspěvky), ale teď zase nevím. Je reálné, aby se to nějak z gufera dostalo až k turbu :myslim :nevim 
Asi mi nezbude nic jiného, než to vše pořádně omýt, aby se to konečně už mohlo vyřešit...

508_1.jpg

508_2.jpg

49477-01002-3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš olej až na turbu, soustředil bych se na hadicku k němu. Zkus ji osahat jestli máš už novější pancirovou nebo starší gumovou, pokud nahmatas gumu, tak neváhej a měň. Jsem jen přes mobil,tak ti to neukazu, ale je to hadička co jde středem turba... Výměna je až na hrozný přístup celkem v pohodě i finančně to není žádný drama... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...