Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

Nevím. Už jsem jí jednou měl. Snad zase zmizí, jako minule ;) Každopádně auto funguje normálně. Alespoň jsem zatím na žádnou chybu nenarazil. Když to samo nezmizí, tak budu muset asi na DIAG :myslim  

EDIT: Tak tam bude nějaký problém. I po 2 hodinách po zamknutí stále svítí kontrolka u voliče převodovky. Normálně zhasínala po několika minutách :myslim  V návodu po zapojení baterie je uvedeno: "Ověřte, že se nezobrazí žádné výstražné
hlášení a nerozsvítí žádná kontrolka. V opačném případě se obraťte na servis sítě PEUGEOT nebo na jiný odborný servis pro vynulování systému
."
Tak to vypadá, že se bez odborného zásahu neobejdu :nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyřešeno :) Konektor od napájení Webasta se kousíčkem dotýkal jiné matky a šťáva šla stále někam kam neměla :bojim
Konektor jsem tedy ohnul, aby odstával a ještě jsem to obalil ele.páskou ;) 

WP_20180415_07_59_09_Pro.jpg

 

WP_20180415_08_15_55_Pro.jpg

WP_20180415_08_20_17_Pro.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Využil jsem prodlouženého víkendu na chalupě a trochu jsem opláchnul spodek motoru, abych si ověřil, odkud ten olej teče. Při té příležitosti jsem se pokusil "zavařit" popraskaný kryt motoru. Estetika nic moc, ale vypadá to, že by to mělo držet :myslim

 

WP_20180429_17_21_27_Pro.jpg

WP_20180429_17_22_21_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zatím nevím :nevim Uvidíme zítra. Ale zatím je favorit to gufero u setrvačníku. Co jsem koukal, tak ten je pěkně promaštěnej :myslim Takže jestli je moje teorie správná, teče to po něm a tam kde, není krytý, to lítá ven. Proto je olej všude možně :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto hned ráno opláchnuté a sokol může zase bombardovat. Alespoň jsem spláchnul i ten pyl :)

Jinak olej se objevil jen na jednom místě a myslím, že se potvrdilo, že to bude to gufero :myslim 

WP_20180430_15_17_21_Pro.jpg

WP_20180430_15_17_49_Pro.jpg

WP_20180430_15_17_02_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Unikající TPMS se podařilo pomocí "Peugeot repas sady" opravit (tímto děkuji za realizaci týmu ze Skorkovské @Print & @SV 24 :potlesk). Takže hurá, už nemusím každý 3. den dofukovat pneu :D
Snad od toho bude na pár let pokoj :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...