Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sytičovo stádečko


MJSytic

Recommended Posts

před 21 hodinami, MJSytic napsal:

Rezavé bylo ;) Teď už je zase ve vůni :cool: Závidíš ten vztah. To pouto. Je to paráda, když jsi v garáži jen ty a tvůj Peugeot :D (A případně i někdo šikovnější, kdo ti ho pomůže opravit :aut)  

Ale palubku v loznici jeste urcite nemas 😛:D

20220730_213309~2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, v nejbližší době budě dělat komplet podvozek, od ložiska pružné vzpěry, po posledni šroubek, navíc mi začalo hučet na zadní nápravě ložisko, takže ta výměna se udělá najednou. Můžete mi prosím napsat nebo poslat nějaky screen co všechno je třeba vyměnit? Vím že toho bude fakt dost, ale ja nejsem uplně zběhlý v těchto věcech, tak se raději chci obrátit na vás. Moc diky 🤜🏼🤛🏼

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • MJSytic changed the title to Sytičovo stádečko 29.8. slavíme 10let provozu

Dnes slavíme 10. narozeniny :roker Tak jsem 508 oprášil, dofoukal pneu, zkontroloval množství oleje/kapalin a chromované části jsem vzal silichromem, což jsem minule už časově nedal. Nakonec jsem připojil nabíječku, aby se baterka zase trochu oživila. Teď ještě vychytat počasí a naplánovat nějaký výlet :)

IMG_20220829_203758.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak dnes úspěšně absolvována TK (Nějak jsem jsem to od toho původního termínu "konec srpna" natáhnul :aut ). Trochu jsem se bál, že se po těch pár měsících spánku objeví nějaký problém, ale úplná pohodička. Kdyby nebylo potřeba ošoupat brzdy, tak by ta pauza nebyla ani poznat. Od techniků jsem dostal pochvalu, že je auto v TOPu a jel jsem domů :D Uvidíme, co budou říkat, až přijedu s 308 a potom s 206 :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak já moc zkušeností s KYB nemám. Dával jsem jen jednou zadní na Yaris a vše OK. Ale dost lidí na klubu je dává a jsou spokojeni ;) Sachs jsem měl na 406 a hlavně zadní nebyly nic moc  :myslim Já jsem dal ty Eurorepar, protože vycházely cenově stejně, jako KYB. Ale pokud by KYB vyšly cenově zajímavě, tak bych to neřešil a dal KYB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • MJSytic changed the title to Sytičovo stádečko
  • O 4 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

508 stále jezdí :) Trochu jsem jí naložil. Alespoň se obrzdí zadní brzdy :aut Snad přestane na pár dní padat voda, aby mělo smysl jí opláchnout. Jinak samozřejmě "nonstop" servis pokračuje. Začala syčet klima, takže na 90% klimachladič v háji. Resp. to co z něj za tu dobu provozu zbylo. Takže, až se udělá trochu lepší počasí, zase půjde předek dolů :D 

00.jpg

01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...